Intencje mszalne XXX Niedziela Zwykła 2021

PONIEDZIAŁEK

25.10.2021

17:00 Za ++ 1. Tadeusz Banasiak, Izabela Majchrzak, Jerzy Urban, Jakub Żymełka, Stanisław Sneliński, Jan Tomaszewski, Weronika Bukowska, Tomasz Krawczyk, Bożydar Jaźwiec, Alfons Błaszczyk, Janina Snelińska, Andrzej Walczak, Henryk Ślęzak, Stanisław Jancik, Halina Kobierska, Władysław Błaszczyk, Henryk Giernalczyk, Helena Cicharska, Dariusz Banasiak, Florian Jarosik, Ewa Urban, Monika Maślak, Stanisława Muszyńska, Kazimierz Majchrzak, Marian Pawlik, Jan Grzelak, Marian Szymendera, Marianna Płomińska, Stanisława Dąbrowska, Marian Dachowski, Rafał Świderski, Antoni Jarosik, Marek Wojtasiak, Maria Strzelczyk, Włodzimierz Wojtasiak, Edward Mielcarek, Czesław Matczak, Henryk Lisiak, Stefan Sodolski, Grzegorz Kusza, Roman Wiatrowski Józef Warga, Marzena Kulawinek, Roman Nieruchalski, Lidia Płóciennik

2. Zofia, Józef Pawelec, Joanna, Bronisława Sołtysiak, zmarli z rodziny Kowalskich, Pawelców, Sołtysiaków

WTOREK

26.10.2021

17:00 Za ++ Jakuba Nowackiego, Irenę, Jana, Andrzeja, Wiktorię, Leona Grzelaków i zmarłych z rodziny
ŚRODA

27.10.2021

17:00 Za ++ Danuta Urban w rocznicę śmierci, Henryka, Katarzyny, Ewy, Stanisława Urbanów, Weroniki, Leona Dachowskich, Wiktorii, Józefa Płomińskich
CZWARTEK

28.10.2021

Św. Szymona i Judy

17:00 Za ++ Bronisław Gąsiorek w 9 rocznicę śmierci, Helenę, Ignacego Wojtaszków, Władysława Gmerka
PIĄTEK

29.10.2021

17:00 Za ++ Tadeusz Banasiak, Izabela Majchrzak, Jerzy Urban, Jakub Żymełka, Stanisław Sneliński, Jan Tomaszewski, Weronika Bukowska, Tomasz Krawczyk, Bożydar Jaźwiec, Alfons Błaszczyk, Janina Snelińska, Andrzej Walczak, Henryk Ślęzak, Stanisław Jancik, Halina Kobierska, Władysław Błaszczyk, Henryk Giernalczyk, Helena Cicharska, Dariusz Banasiak, Florian Jarosik, Ewa Urban, Monika Maślak, Stanisława Muszyńska, Kazimierz Majchrzak, Marian Pawlik, Jan Grzelak, Marian Szymendera, Marianna Płomińska, Stanisława Dąbrowska, Marian Dachowski, Rafał Świderski, Antoni Jarosik, Marek Wojtasiak, Maria Strzelczyk, Włodzimierz Wojtasiak, Edward Mielcarek, Czesław Matczak, Henryk Lisiak, Stefan Sodolski, Grzegorz Kusza, Roman Wiatrowski Józef Warga, Roman Nieruchalski, Lidia Płóciennik
SOBOTA

30.10.2021

17:00 Za ++ Annę, Mariana, Tadeusza Susiów, Stanisława, Władysławy, Władysława Frankiewiczów i zmarłych z rodziny
NIEDZIELA

31.10.2021

Rocznica Poświęcenia Kościoła

8:30

 

 

11:00

 

 

16:00

Za ++ Aleksandrę, Edmunda, Tomasza Mizerów, Eugenię, Egona Czysz Stanisławę, Kazimierza Gawronów, Witolda, Bożenę Szajbę

 

Za ++ Jana, Mariannę Stasiaków, Jana, Stanisławę, Stanisława, Edmunda Kasprzaków, Przemysława Wojciechowskiego, Grzegorza Rubasa, Helenę Strzelińską

 

Za parafian