Intencje mszalne XXXI Niedziela Zwykła 2021

PONIEDZIAŁEK

01.11.2021

Wszystkich Świętych

11:00

 

 

 

 

 

 

17:00

Za ++ Tadeusz Banasiak, Izabela Majchrzak, Jerzy Urban, Jakub Żymełka, Stanisław Sneliński, Jan Tomaszewski, Weronika Bukowska, Tomasz Krawczyk, Bożydar Jaźwiec, Alfons Błaszczyk, Janina Snelińska, Andrzej Walczak, Henryk Ślęzak, Stanisław Jancik, Halina Kobierska, Władysław Błaszczyk, Henryk Giernalczyk, Helena Cicharska, Dariusz Banasiak, Florian Jarosik, Ewa Urban, Monika Maślak, Stanisława Muszyńska, Kazimierz Majchrzak, Marian Pawlik, Jan Grzelak, Marian Szymendera, Marianna Płomińska, Stanisława Dąbrowska, Marian Dachowski, Rafał Świderski, Antoni Jarosik, Marek Wojtasiak, Maria Strzelczyk, Włodzimierz Wojtasiak, Edward Mielcarek, Czesław Matczak, Henryk Lisiak, Stefan Sodolski, Grzegorz Kusza, Roman Wiatrowski  Roman Nieruchalski, Henryk Jastrzębski

Za parafian

WTOREK

02.11.2021

Dzień Zaduszny

11:00

17:00

Za parafian

Za ++ Mariana, Joanny, Władysława, Grzegorza Dachowskich, Alojzego Urbaniaka, Bożenę Molka i za zmarłych z rodziny

ŚRODA

03.11.2021

17:00 Za ++ Tadeusz Banasiak, Izabela Majchrzak, Jerzy Urban, Jakub Żymełka, Stanisław Sneliński, Jan Tomaszewski, Weronika Bukowska, Tomasz Krawczyk, Bożydar Jaźwiec, Alfons Błaszczyk, Janina Snelińska, Andrzej Walczak, Henryk Ślęzak, Stanisław Jancik, Halina Kobierska, Władysław Błaszczyk, Henryk Giernalczyk, Helena Cicharska, Dariusz Banasiak, Florian Jarosik, Ewa Urban, Monika Maślak, Stanisława Muszyńska, Kazimierz Majchrzak, Marian Pawlik, Jan Grzelak, Marian Szymendera, Marianna Płomińska, Stanisława Dąbrowska, Marian Dachowski, Rafał Świderski, Antoni Jarosik, Marek Wojtasiak, Maria Strzelczyk, Włodzimierz Wojtasiak, Edward Mielcarek, Czesław Matczak, Henryk Lisiak, Stefan Sodolski, Grzegorz Kusza, Roman Wiatrowski  Roman Nieruchalski, Henryk Jastrzębski
CZWARTEK

04.11.2021

Karola Boromeusza

17:00 Za ++ Marianny w 22 rocznicę śmierci, zmarłych z rodziny Urbaniaków, Kazimierczaków, Lubryków, Błaszczyków, dusze w czyśćcu cierpiące
PIĄTEK

05.11.2021

17:00 Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za grzechy i zniewagi
SOBOTA

06.11.2021

17:00 Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Maryi za grzechy i zniewagi
NIEDZIELA

07.11.2021

8:30

 

11:00

Za ++ O dar zbawienia dla Moniki Maślak w 1 rocznicę śmierci, dla Władysława Maślaka w 6 rocznicę śmierci

Za ++ Jana w 3 rocznicę śmierci, zmarłych z rodziny Tomaszewskich Dolatów, Grzelaków, Stefana Sodolskiego, Jakuba Nowackiego