Intencje mszalne XXIX Niedziela Zwykła 2021

PONIEDZIAŁEK

18.10.2021

Św. Łukasza

17:00 Za ++ 1. Tadeusz Banasiak, Izabela Majchrzak, Jerzy Urban, Jakub Żymełka, Stanisław Sneliński, Jan Tomaszewski, Weronika Bukowska, Tomasz Krawczyk, Bożydar Jaźwiec, Alfons Błaszczyk, Janina Snelińska, Andrzej Walczak, Henryk Ślęzak, Stanisław Jancik, Halina Kobierska, Władysław Błaszczyk, Henryk Giernalczyk, Helena Cicharska, Dariusz Banasiak, Florian Jarosik, Ewa Urban, Monika Maślak, Stanisława Muszyńska, Kazimierz Majchrzak, Marian Pawlik, Jan Grzelak, Marian Szymendera, Marianna Płomińska, Stanisława Dąbrowska, Marian Dachowski, Rafał Świderski, Antoni Jarosik, Marek Wojtasiak, Maria Strzelczyk, Włodzimierz Wojtasiak, Edward Mielcarek, Czesław Matczak, Henryk Lisiak, Stefan Sodolski, Grzegorz Kusza, Roman Wiatrowski Józef Warga, Marzena Kulawinek

2. Stanisława, Jadwigi, Ewy, Jakuba Żymełków, Stanisława, Jolanty Jarosik, zmarłych z rodziny Widańskich i z tych rodzin

WTOREK

19.10.2021

Bł. Jerzego Popiełuszki

17:00 Za ++ 1. Henryka Mrowińskiego, zmarłych z rodziny Wasielewskich i zmarłych z rodziny

2. Pelagię w rocznicę śmierci, zmarłych z rodziny Mazurków, Wojtczaków, Ireny, Jana Urbaniaków

ŚRODA

20.10.2021

Św. Jana Kantego

17:00 Za ++ 1. Marię Ditfeld, Tomasza Banasiaka, zmarłych z rodziny Rauków, Kasprowiaków, Bodylskich, Piwońskich

2. Sylwestra w 21 rocznicę śmierci, zmarłych z rodziny Zarembów, Kutschenreitrów, Nieruchalskich, Bugajów, Wandę, Teodora Telegów, Krystynę Przybył

CZWARTEK

21.10.2021

17:00 Za ++ Józefa Schmidta w 39 rocznicę śmierci, za zmarłych z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące
PIĄTEK

22.10.2021

Św. Jana Pawła II

17:00 Za ++ 1. O dar wiecznego szczęścia dla Marianny, Mieczysława Wasiaków, Jadwigi Gomółka, Weroniki, Stanisława, Marii, Jana Wyrwińskich, Marianny, Jana Długoszów

2. Stanisławę, Ignacego Karbowych i za zmarłych z rodziny

SOBOTA

23.10.2021

17:00 Z podziękowaniem za wspólne przeżycie 45 lat w małżeństwie, z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata dla Jubilatów i całej rodziny
NIEDZIELA

24.10.2021

8:30

 

11:00

Za ++ Stanisława i zmarłych z rodziny Macholaków, Błaszczyków, Wierzbów, Kuświków, z prośbą o wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy i św. Józefa, o powrót do zdrowia i odzyskania utraconej sprawności na skutek wypadku dla Jakuba

Za ++ Reginy, Jana, Józefa, Katarzyny Jarosików