Intencje mszalne Niedziela Palmowa 2024

PONIEDZIAŁEK

25.03.2024

 

08:30

 

16:30

 

 

17:00

Za ++ Stanisław Kostera intencja od Dyrekcji, Nauczycieli, Pracowników Szkoły w Ołoboku, Rady Rodziców i Uczniów

 

W rocznicę śmierci Jana, Kazimiery, Marianny, Wawrzyna Bednarczyków, Wojciecha Wilczury, Franciszka Kurzawskiego, zmarłych z rodziny Stasiaków, Bukowskich, Możdżanowskich, Strzelińskich

 

 

Za ++ Bożena Molka w 4 rocznicę śmierci i o błogosławieństwo Boże w rodzinie

WTOREK

26.03.2023

 

 

 

 

 09:00

 

 

 

 17:00

 

 

Za ++ Eugeniusz Stępień, Zofia Grzelak, Jan Włodarczyk, Helena Kuświk, Stanisław Kostera, Maria Gmerek, Stanisława Bugaj, Anna Jarosik, Marta Berkowska, Andrzej Gawron, Stefan Kołatuch, Stanisław Rosada, Stanisław Woźniak, Krzysztof Otwiaska Joanna Grzesiak, Juliusz Giernalczyk, Grzegorz Nowak, Wojciech Lisiak, Jan Dera, Michał Bąk, Gertruda Kusza, Zofia Jarosik, Jan Wojtasiak, Hanna Ziemiańska, Władysława Janicka, Natalia Gmerek, Emilia Mazurek, Stanisław Błaszczyk, Kazimiera Gmerek, Maria Tomaszewska, Józefa Doruch, Danuta Hayert, Kazimiera Wojtasiak, Hieronim Saranek, Tadeusz Krawczyk, Stefania Wiatrowska, Tadeusz Stasiak Irena Grzona, Irena Obiegła, Henryk Jastrzębski, Roman Wiatrowski, Edward Mielcarek, Włodzimierz Wojtasiak, Marek Wojtasiak, Marian Dachowski, Stanisława Dąbrowska, Marian Szymendera, Kazimierz Majchrzak, Janina Snelińska, Bożydar Jaźwiec, Izabela Majchrzak

Dziękczynna w 70 rocznicę urodzin z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia

ŚRODA

27.03.2024

 

 

 

 

 09:00

 

 

 17:00

 

Za ++ Helena Kuświk, Stanisław Kostera, Maria Gmerek, Stanisława Bugaj, Anna Jarosik, Marta Berkowska, Andrzej Gawron, Stefan Kołatuch, Stanisław Rosada, Stanisław Woźniak, Krzysztof Otwiaska Joanna Grzesiak, Juliusz Giernalczyk, Grzegorz Nowak, Wojciech Lisiak, Jan Dera, Michał Bąk, Gertruda Kusza, Zofia Jarosik, Jan Wojtasiak, Hanna Ziemiańska, Władysława Janicka, Natalia Gmerek, Emilia Mazurek, Stanisław Błaszczyk, Kazimiera Gmerek, Maria Tomaszewska, Józefa Doruch, Danuta Hayert, Kazimiera Wojtasiak, Hieronim Saranek, Tadeusz Krawczyk, Stefania Wiatrowska, Tadeusz Stasiak Irena Grzona, Irena Obiegła, Henryk Jastrzębski, Roman Wiatrowski, Edward Mielcarek, Włodzimierz Wojtasiak, Marek Wojtasiak, Marian Dachowski, Stanisława Dąbrowska, Marian Szymendera, Kazimierz Majchrzak, Janina Snelińska, Bożydar Jaźwiec, Izabela Majchrzak

Za ++ Irenę Grzona, Stanisławę, Szczepana Pazdyka w rocznicę śmierci

Wielki CZWARTEK

28.03.2024

17:00

 

O dar wiecznego zbawienia dla Zygmunta w 17 rocznicę śmierci, Mariannę, Mikołaja, Dariusza, Stanisława, Zbigniewa Derdasów, Mariannę Jana Banasiaków, Kazimierza Herbika i zmarłych z rodziny
Wielki PIĄTEK

29.03.2024

17:00  

Adoracja do 21:00

 

Wielka SOBOTA

30.03.2024

20:00 O wieczną radość dla Dariusza, Marianny, Mikołaja, Zygmunta, Stanisława, Zbigniewa Derdasów, Weroniki, Walentego, Krystyny, Andrzeja Karolaków, Wandę, Kazimierza, Grzybów, Wiesławę Kaźmierczak, Marka Banasiaka i dusze w czyśćcu cierpiące
NIEDZIELA Zmartwychwstania Pańskiego

31.03.2024

08:30

11:00

Za ++ Wacław Kokot w 7 rocznicę śmierci

Za ++ Jana, Reginy Jarosików w rocznicę śmierci