Intencje mszalne V Niedziela Wielkiego Postu 2024

PONIEDZIAŁEK

18.03.2024

17:00 Za ++ W rocznicę śmierci Sylwestra, Stanisława Tomaszewskich, Jana, Marii, Stanisława Marków i zmarłych z rodziny
WTOREK

19.03.2023

Św. Józefa

09:00

 

17:00

Za ++ Józefa, Kazimierę, Antoniego Jarosików, zmarłych z rodziny Jarosików, Madejków, Kazimierę, Stefana Cnotalskich

Za ++ Józefa, Józefę Schmidtów i dusze w czyśćcu cierpi

ŚRODA

20.03.2024

17:00 Za ++ Helena Kuświk, Stanisław Kostera, Maria Gmerek, Stanisława Bugaj, Anna Jarosik, Marta Berkowska, Andrzej Gawron, Stefan Kołatuch, Stanisław Rosada, Stanisław Woźniak, Krzysztof Otwiaska Joanna Grzesiak, Juliusz Giernalczyk, Grzegorz Nowak, Wojciech Lisiak, Jan Dera, Michał Bąk, Gertruda Kusza, Zofia Jarosik, Jan Wojtasiak, Hanna Ziemiańska, Władysława Janicka, Natalia Gmerek, Emilia Mazurek, Stanisław Błaszczyk, Kazimiera Gmerek, Maria Tomaszewska, Józefa Doruch, Danuta Hayert, Kazimiera Wojtasiak, Hieronim Saranek, Tadeusz Krawczyk, Stefania Wiatrowska, Tadeusz Stasiak Irena Grzona, Irena Obiegła, Henryk Jastrzębski, Roman Wiatrowski, Edward Mielcarek, Włodzimierz Wojtasiak, Marek Wojtasiak, Marian Dachowski, Stanisława Dąbrowska, Marian Szymendera, Kazimierz Majchrzak, Janina Snelińska, Bożydar Jaźwiec, Izabela Majchrzak
CZWARTEK

21.03.2024

17:00

 

Za ++ Antoni Sokołowski, Eugeniusz Michalak, Paweł Kupaj, Helena, Antoni Rosik
PIĄTEK

22.03.2024

17:00 Za ++ Stanisławę, Bronisława, zmarłych z rodziny Urbanów, Widańskich, Stanisławę, Bronisławę, Wojciecha, zmarłych z rodziny Gawronów, Stanisława Kowalewskiego, Ireneusza Gąsiorka
SOBOTA

23.03.2024

17:00 Za ++ Romana w 12 rocznicę śmierci, Stanisława Stasiak, Mariana, Krzysztofa Biedowicz, Bronisława Gąsiorka, Henryka Wasielewskiego i zmarłych z ich rodzin
NIEDZIELA

24.03.2024

08:30

 

11:00

O radość nieba dla Franciszki, Adama Idczaków, Jadwigi, Franciszka Stanisławy, Antoniego Stasiaków, Bożeny, Stanisława, Zdzisława Sztukowskich, Marianny, Józefa Plewińskich, zmarłych z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące

Za ++ Tomasz Krawczyk w rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny