Intencje mszalne Niedziela Bożej Rodziny 2023

PONIEDZIAŁEK

02.01.2022

17:00 Za ++  Izabela Majchrzak, Tomasz Krawczyk, Bożydar Jaźwiec, Janina Snelińska,  Henryk Giernalczyk, Dariusz Banasiak, Ewa Urban, Stanisława Muszyńska, Kazimierz Majchrzak, Marian Szymendera, Marianna Płomińska, Stanisława Dąbrowska, Marian Dachowski, Rafał Świderski, Antoni Jarosik, Marek Wojtasiak, Włodzimierz Wojtasiak, Edward Mielcarek, Czesław Matczak,  Stefan Sodolski, Grzegorz Kusza, Roman Wiatrowski  Roman Nieruchalski, Henryk Jastrzębski, Irena Obiegła, Irena Grzona, Genowefa Kaźmierczak, Lesław Plewiński, Krystyna Skrzypińska, Tadeusz Stasiak, Stefania Wiatrowska, Stanisława Krawczyk, Zenon Gawron, Tadeusz Kowalczyk, Hieronim Saranek, Kazimiera Wojtasiak, Katarzyna Jankowska, Helena Rosik, Danuta Hayert, Aurelia Karbowa, Józefa Doruch, Zygmunt Błaszczyk, Maria Tomaszewska, Kazimiera Gmerek, Krystyna Chodyła, Helena Całkowska, Stanisław Błaszczyk, Emilia Mazurek, Natalia Gmerek, Władysława Janicka, Hanna Ziemiańska, Jan Wojtasiak, Irena Wiatrowska, Zofia Jarosik, Wojciech Kurzawa
WTOREK

03.01.2022

17:00 O radość nieba dla Teresy w rocznicę śmierci, Stanisława Dylak, Weroniki, Józefa, Urszuli, Mieczysława Kowal i za zmarłych z tych rodzin
ŚRODA

04.01.2022

17:00 Za ++ Izabela Majchrzak, Tomasz Krawczyk, Bożydar Jaźwiec, Janina Snelińska,  Henryk Giernalczyk, Dariusz Banasiak, Ewa Urban, Stanisława Muszyńska, Kazimierz Majchrzak, Marian Szymendera, Marianna Płomińska, Stanisława Dąbrowska, Marian Dachowski, Rafał Świderski, Antoni Jarosik, Marek Wojtasiak, Włodzimierz Wojtasiak, Edward Mielcarek, Czesław Matczak,  Stefan Sodolski, Grzegorz Kusza, Roman Wiatrowski  Roman Nieruchalski, Henryk Jastrzębski, Irena Obiegła, Irena Grzona, Genowefa Kaźmierczak, Lesław Plewiński, Krystyna Skrzypińska, Tadeusz Stasiak, Stefania Wiatrowska, Stanisława Krawczyk, Zenon Gawron, Tadeusz Kowalczyk, Hieronim Saranek, Kazimiera Wojtasiak, Katarzyna Jankowska, Helena Rosik, Danuta Hayert, Aurelia Karbowa, Józefa Doruch, Zygmunt Błaszczyk, Maria Tomaszewska, Kazimiera Gmerek, Krystyna Chodyła, Helena Całkowska, Stanisław Błaszczyk, Emilia Mazurek, Natalia Gmerek, Władysława Janicka, Hanna Ziemiańska, Jan Wojtasiak, Irena Wiatrowska, Zofia Jarosik
CZWARTEK

05.01.2022

17:00 Za ++ Helenę, Józefa Gawron, Kazimierza Majchrzaka, Stanisławę, Bronisława Urban i za zmarłych z rodziny
PIĄTEK

06.01.2022

Objawienie Pańskie

 

08:30

 

11:00

 

Z podziękowaniem Panu Bogu za łaski i błogosławieństwo z prośbą o dalszą opiekę i dary Ducha Świętego dla całej rodziny a dla zmarłych o szczęście wieczne

Za parafian

SOBOTA

07.01.2022

17:00 Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Maryi za grzechy i zniewagi
NIEDZIELA

08.01.2023

08:30

 

11:00

Za ++ Weronika, Franciszek Telega, Wiktor Pasiak

W intencji Franciszka z okazji 1 rocznicy urodzin, z podziękowaniem Panu Bogu za dar życia i otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej