Intencje mszalne XXXIV Niedziela Zwykła 2022

PONIEDZIAŁEK

21.11.2022

Ofiarowanie NMP

17:00 Za ++ Kazimierę, Jana, Mariannę, Wawrzyna Bednarczyków, Wojciecha Wilczurę, Franciszek Kurzawski, zmarłych z rodziny Stasiaków, Bukowskich, Możdżanowskich, Strzelińskich
WTOREK

22.11.2022

Św. Cecylii

16:30

 

17:00

Za ++ Cecylii, Stanisława Gąsiorków, Stanisławy, Józefa Krawczyków, Tomasza Krawczyka

Za ++ Stanisławę w 2 rocznicę śmierci, Leona Muszyńskich, Mariana, Stanisławę, Tomasza Rauków, dusze w czyśćcu cierpiące

ŚRODA

23.11.2022

16:30

 

17:00

Za ++ Jadwigi, Andrzeja, Zenona, Włodzimierza, Grzegorza Kierzynków, Arleta Urbaniak

O wieczną radość nieba dla Weroniki w 4 rocznicę śmierci, Stefana, Józefy, Stanisława Bukowskich, Marianny, Stefana Wojtysiak

CZWARTEK

24.11.2022

Św. Andrzeja i Towarzyszy

16:30

 

 

 

17:00

Za ++ Kazimierę, Sylwestra Strzelczyk w rocznicę śmierci, Mariannę, Zygmunta Muszyńskich

 

 

O laskę przebaczenia grzechów i wieczne zbawienie dla Józefa Michalaka w 42 rocznicę śmierci, zmarłych z rodzony Michalaków, Szymenderów, Mazurków, Kazimierę Saranek, Helenę Walczak, Henryka Jastrzębskiego

PIĄTEK

25.11.2022

17:00 Za ++ Stanisława, Jadwigi, Ewy, Jakuba Żymełków, Jolanty, Stanisława, zmarłych z rodziny Jarosików, Widańskich
SOBOTA

26.11.2022

16:00

 

 

 

17:00

Dziękczynna z okazji 60 rocznicy ślubu, z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie na dalsze lata dla jubilatów i całej rodziny

 

 

O radość nieba dla Kazimierza Majchrzaka w 2 rocznicę śmierci

NIEDZIELA

27.11.2022

8:30

 

 

 

 

 

 

 

11:00

 

 

16:00

Mariannę w rocznicę śmierci, Mariana, Kacpra, Józefę, Teresę Błaszczyk, Marię, Jana, Janusza Kaźmierczak, zmarłych z rodziny Błaszczyków, Kaźmierczaków, Urbaniaków, Lubryków i w pewnej intencji

Izabela Majchrzak, Tomasz Krawczyk, Bożydar Jaźwiec, Janina Snelińska,  Henryk Giernalczyk, Dariusz Banasiak, Ewa Urban, Stanisława Muszyńska, Kazimierz Majchrzak, Jan Grzelak, Marian Szymendera, Marianna Płomińska, Stanisława Dąbrowska, Marian Dachowski, Rafał Świderski, Antoni Jarosik, Marek Wojtasiak, Włodzimierz Wojtasiak, Edward Mielcarek, Czesław Matczak,  Stefan Sodolski, Grzegorz Kusza, Roman Wiatrowski  Roman Nieruchalski, Henryk Jastrzębski, Irena Obiegła, Irena Grzona, Genowefa Kaźmierczak, Lesław Plewiński, Krystyna Skrzypińska, Tadeusz Stasiak, Stefania Wiatrowska, Stanisława Krawczyk, Wanda Głuszek, Zenon Gawron, Tadeusz Kowalczyk, Hieronim Saranek, Kazimiera Wojtasiak, Katarzyna Jankowska, Helena Rosik, Danuta Hayert, Aurelia Karbowa, Józefa Doruch, Zygmunt Błaszczyk, Maria Tomaszewska, Kazimiera Gmerek, Krystyna Chodyła, Helena Całkowska, Stanisław Błaszczyk, Emilia Mazurek, Natalia Gmerek, Władysława Janicka, Hanna Ziemiańska, Jan Wojtasiak, Ireneusz Teodorczyk

Za ++ Stanisław Błaszczyk