Intencje mszalne XXXIII Niedziela Zwykła 2022

PONIEDZIAŁEK

14.11.2022

17:00 Za ++ Marię w 16 rocznicę śmierci i Marka Wojtasiaka
WTOREK

15.11.2022

17:00 Za ++ Maria Otwiaska w 17 rocznicę śmierci, Czesława, Jadwigę, Franciszka, Teresę, Stanisława, Marię Otwiasków, Stanisława, Katarzyny, Piotra, Magdaleny Urbanów
ŚRODA

16.11.202

17:00 Za ++ Teodozji, Stefana, Józefa, Teofila, Marianny, Stefana Płomińskich, Celestyna, Edmunda zmarłych z rodziny Banasiaków, Reginy, Józefa Krymarysów, Marianny Szczęśniak
CZWARTEK

17.11.2022

Św. Elżbiety

19:00 Za ++ Izabela Majchrzak, Tomasz Krawczyk, Bożydar Jaźwiec, Janina Snelińska,  Henryk Giernalczyk, Dariusz Banasiak, Ewa Urban, Stanisława Muszyńska, Kazimierz Majchrzak, Jan Grzelak, Marian Szymendera, Marianna Płomińska, Stanisława Dąbrowska, Marian Dachowski, Rafał Świderski, Antoni Jarosik, Marek Wojtasiak, Włodzimierz Wojtasiak, Edward Mielcarek, Czesław Matczak,  Stefan Sodolski, Grzegorz Kusza, Roman Wiatrowski  Roman Nieruchalski, Henryk Jastrzębski, Irena Obiegła, Irena Grzona, Genowefa Kaźmierczak, Lesław Plewiński, Krystyna Skrzypińska, Tadeusz Stasiak, Stefania Wiatrowska, Stanisława Krawczyk, Wanda Głuszek, Zenon Gawron, Tadeusz Kowalczyk, Hieronim Saranek, Kazimiera Wojtasiak, Katarzyna Jankowska, Helena Rosik, Danuta Hayert, Aurelia Karbowa, Józefa Doruch, Zygmunt Błaszczyk, Maria Tomaszewska, Kazimiera Gmerek, Krystyna Chodyła, Helena Całkowska, Stanisław Błaszczyk, Emilia Mazurek, Natalia Gmerek, Roman Gucwa, Władysława Janicka, Hanna Ziemiańska, Jan Wojtasiak, Ryszard Kowalski Ireneusz Teodorczyk
PIĄTEK

18.11.2022

Bł. Karoliny Kózkówny

17:00 Za ++ Hieronima, Katarzynę, Leona Saranków i za zmarłych z rodziny
SOBOTA

19.11.2022

17:00 Za ++ Franciszka w rocznicę śmierci, Mariannę, Marię Sobczak, Agnieszkę Stefańską, zmarłych z rodziny Wajsów, Kołatuchów, Wawrzyniaków, Mądrych, Kortylewskich
NIEDZIELA

20.11.2022

8:30

 

11:00

Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Aleksandra z okazji 18 urodzin

Za ++ Przemysława w 8 rocznicę śmierci, Barbarę, Jakuba Wojciechowskich, Tadeusza Stasiaka, Grzegorza Rubasa