Intencje mszalne XIII Niedziela Zwykła 2022

PONIEDZIAŁEK

27.06.2022

19:00 Za ++ 1. Władysława z okazji imienin, Kazimiery Gmerków i za zmarłych z rodziny

2. Izabela Majchrzak, Tomasz Krawczyk, Bożydar Jaźwiec, Alfons Błaszczyk, Janina Snelińska, Andrzej Walczak, Henryk Ślęzak, Halina Kobierska, Władysław Błaszczyk, Henryk Giernalczyk, Dariusz Banasiak, Ewa Urban, Stanisława Muszyńska, Kazimierz Majchrzak, Jan Grzelak, Marian Szymendera, Marianna Płomińska, Stanisława Dąbrowska, Marian Dachowski, Rafał Świderski, Antoni Jarosik, Marek Wojtasiak, Włodzimierz Wojtasiak, Edward Mielcarek, Czesław Matczak, Henryk Lisiak, Stefan Sodolski, Grzegorz Kusza, Roman Wiatrowski  Roman Nieruchalski, Henryk Jastrzębski, Irena Obiegła, Irena Grzona, Genowefa Kaźmierczak, Lesław Plewiński, Krystyna Skrzypińska, Tadeusz Stasiak, Stefania Wiatrowska, Stanisława Krawczyk, Wanda Głuszek, Zenon Gawron, Tadeusz Kowalczyk, Hieronim Saranek, Kazimiera Wojtasiak, Katarzyna Jankowska, Helena Rosik, Teresa Bochen, Danuta Hayert, Aurelia Karbowa, Józefa Doruch, Zygmunt Błaszczyk, Maria Tomaszewska, Kazimiera Gmerek, Krystyna Chodyła

WTOREK

28.06.2022

Św. Ireneusza

19:00 O szczęście wieczne dla Reginy, Jana, Aleksandra, Zenona, Janusza, Tomasza, Gabrieli Banasiaków, Genowefy, Czesława, Urszuli Przerwów, zmarłych z rodziny Rokitów i Goździków
ŚRODA

29.06.2022

Św. Ap. Piotra i Pawła

19:00 Za ++ 1. Leona, Zofii, Teodora, Kazimierza Stachurskich, Czesława, Jadwigi Mielcarków i za zmarłych z rodziny

2. Franciszka, Weronikę Telega

CZWARTEK

30.06.2022

19:00 Za ++ Marii, Józefa, Krzysztofa, Edmunda Kaczmarków, Janiny, Kazimierza, Ryszarda Płócienniczaków, zmarłych z rodziny Kaczmarków, Płócienniczaków, Matczaków, Wolskich i dusze w czyśćcu cierpiące
PIĄTEK

01.07.2022

19:00 Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za grzechy i zniewagi
SOBOTA

02.07.2022

17:00

19:00

Ślub Małgorzata i Krzysztof

Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Maryi za grzechy i zniewagi

NIEDZIELA

03.07.2022

8:30

11:00

Za ++ Wiktora Pasiaka w 12 rocznicę śmierci, Beatę Pasiak, Annę, Franciszka, Jerzego Urban

O dar wiecznego szczęścia dla Anieli i Floriana Jarosików