Ogłoszenia duszpasterskie XII Niedziela Zwykła 2022

  1. W oktawie Bożego Ciała codziennie procesja eucharystyczna. Zapraszam wszystkich, a dzieci niech pamiętają, że każda wytrwałość zostanie nagrodzona.
  2. W czwartek Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. Odpust w naszej parafii w niedzielę 26 czerwca w Kościele na cmentarzu o godz. 12:00, który poprowadzi ks. Łukasz Poczekaj z seminarium w Kaliszu. Zapraszam parafian i gości, służbę liturgiczną, dzieci do kwiatów i tych wszystkich, którzy pragną upiększyć naszą uroczystość.
  3. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Procesja do figury. W czasie Mszy rozdanie nagród Panny Uczonej lub Kawalera Uczonego dla najlepszych uczniów ze Szkoły w Ołoboku i Masanowie. Nie ma dnia postnego.
  4. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Krzysztof Piec z parafii Wysocko Wielkie i Małgorzata Michalak z naszej parafii, zapowiedź trzecia.

 

Ks. Tomasz Lenczewski

Proboszcz