Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 28 zwykła 2018

  1. W związku ze śmiercią Pana Stanisława Marka informuję czcigodnych parafian i gości, że Parafia w Ołoboku poszukuje osoby, która zechciałaby się zatroszczyć o nasze cmentarze pełniąc wszystkie role związane z tym zadaniem.
  2. W czwartek spotkanie wszystkich grup z naszej parafii oraz tych, którzy pragną do nich wstąpić. Po liturgii kontynuacja w Sławinie.
  3. W przyszłą niedzielę liczenie wiernych oraz zbiórka do puszek po Mszy na Papieski Fundusz Stypendialny.
  4. 22 października, w przyszły poniedziałek, będziemy gościć w naszej parafii Radio Rodzina oraz telewizję internetową Dom Józefa. Ofiary składane na tacę będą wsparciem dla katolickich mediów naszej diecezji.
  5. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Adam, Piotr Łuczywa z naszej parafii i Mirosława, Elżbieta Urbaniak z parafii Rososzyca zapowiedź trzecia; Bartłomiej, Grzegorz Cyba z parafii Siedlików i Anna Matczak z naszej parafii, zapowiedź trzecia.

Ks. Tomasz Lenczewski

Proboszcz