Intencje mszalne Niedziela 28 zwykła 2018

PONIEDZIAŁEK

15.10.2018

Św. Teresy od Jezusa

17:00

 

Za ++ 1. Czesław w 5 rocznicę śmierci, Jadwigi Mielcarków, Kazimierza Biegańskiego i za zmarłych z rodziny

2. Iwonę Piaskowską, Władysława Całkowskiego, Mariannę Snelińską, Kazimierza Domańskiego, Wacława Kokota, Jan Marek, Andrzej Warga, Stanisławę Krawczyk, Karol Kubica, Regina Jarosik, Mieczysław Kowal, Zygmunt Pogoda, Tadeusz Banasiak, Mieczysław Gawron, Janina Szewczyk, Józef Serafinowski, Walerian Jarosik, Izabela Majchrzak, Jerzy Urban, Marianna Kaźmierczak, Anna Sudoł, Krystyna Kręc, Jakub Żymełka, Józef Fabrowski, ks. Bogdan Wojciechowski, Stanisław Sneliński, Gertruda Stafecka, Ewa Osak, Stanisław Marek Świderski

WTOREK

16.10.2018

Św. Jadwigi Śląskiej

17:00 Za ++ zmarłych z rodziny Rauków, Kasprowiaków, Bodylskich, Piwońskich, Marię Ditfeld, Tomasza Banasiaka

 

ŚRODA

17.10.2018

Św. Ignacego Antiocheńskiego

17:00

 

Za ++ Zbigniewa w rocznicę śmierci, Bogumiły Ciapierzyńskich, Stanisława Zmyślonego, Jadwigi Piaskowskiej
CZWARTEK

18.10.2018

Św. Łukasza ewangelisty

17:00 Za ++ 1. Pelagia w rocznicę śmierci, za zmarłych z rodziny Mazurków

2. Z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla członków Akcji Katolickiej, Straży Honorowej Najświętszego Serca Jezusa, Grupy Różańca Rodzin i Grupy Charytatywnej oraz za zmarłych z ich rodzin

PIĄTEK

19.10.2018

Bł. Jerzego Popiełuszki

17:00 Za ++ Stanisławę, Tomasza, Mariana Rauków, Marii, Józefa Romanowskich, Leon Muszyński, Andrzeja Miteli i za zmarłych z rodziny
SOBOTA

20.10.2018

Św. Jana Kantego

17:00

 

 Za ++ Małgorzatę w 5 rocznicę śmierci, Irenę, Jana, Wandę, Mariannę, Józefa, Mieczysława Gawronów, Władysławę, Franciszka Hałupników, Marka Właśniaka, Mariana Patalasa i za zmarłych z rodziny Wronków
NIEDZIELA

21.10.2018

8:30

 

11:00

Za ++ Stanisława Macholaka w rocznicę śmierci i za zmarłych z rodzin Macholaków, Błaszczyków, Czubaków, Wierzbów i Kocajów

Za parafian