Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 26 zwykła 2017

1. Rozpoczynamy modlitwę różańcową do której tak bardzo zachęca Maryja we wszystkich objawieniach, które wspominamy w tym roku. Różaniec w tygodniu po Mszach świętych, w niedzielę po Mszy o 11.00. Zapraszam dzieci szczególnie w poniedziałki i piątki. Będą otrzymywały puzzle z których ułożą scenę objawień z Fatimy.

2. W pierwszy piątek miesiąca spowiedź od godziny 16.00. W sobotę pragniemy dołączyć do ogólnopolskiej akcji „Ratuj Różańcem Polskę i Świat”. Odmówimy cały różaniec podzieleni na cztery grupy. Zapraszam na 14.00 Ołobok, o 14.30 Sławin Nowy, o 15.00 Masanów, o 15.30 Sławin Stary.

3. W całej Polsce trwa akcja zbierania podpisów pod obywatelskim projektem ustawy, który ma na celu zatrzymanie zabijania chorych nienarodzonych dzieci. Podpisać się pod nim może każdy, kto ukończył 18 rok życia. Potrzebny jest numer PESEL. Podpisy w zakrystii przez najbliższe 2 niedziele. Obrona każdego życia to podstawowy obowiązek każdego chrześcijanina.

4. W przyszłą niedzielę taca gospodarcza i zbiórka do puszek na stypendia dla szczególnie uzdolnionych uczniów.

5. Od poniedziałku możemy rezerwować terminy Mszy świętych na następny rok. Oczekuję codziennie od godziny 15.00.

Ks. Tomasz Lenczewski
Proboszcz