Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela zwykła 25.09.2017

  1. Od poniedziałku Msze święte w tygodniu o godzinie 17.00
  2. W dniu 26 września możemy pojechać do kina w Kaliszu na film „Fatima”. Wyjazd autokarem o godzinie 13.10 z placu przy Kościele. Cena około 20 zł., zapisy w zakrystii.
  3. W całej Polsce rozpoczyna się akcja zbierania podpisów pod obywatelskim projektem ustawy, który ma na celu zatrzymanie zabijania chorych nienarodzonych dzieci. Podpisać się pod nim może każdy, kto ukończył 18 rok życia. Potrzebny jest numer PESEL. Podpisy w zakrystii przez najbliższe 3 niedziele.
  4. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Marta Danuta Urban, stanu wolnego, zamieszkała w Masanowie, ul. Lipowa 45 oraz Tomasz Walczak, stanu wolnego, zamieszkały w Rososzycy, ul. Kościelna 12/5. Zapowiedź trzecia.

 

                                                                                          Ks. Tomasz Lenczewski

                                                                                                 Proboszcz