Ogłoszenia duszpasterskie IX Niedziela Zwykła 2024

  1. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Nie ma dnia postnego.
  2. W przyszłą niedzielę taca gospodarcza.
  3. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Grzegorz Antoni Cichy i Aleksandra Przybyłek oboje z naszej parafii, zapowiedź trzecia; Dawid Piotr Margiela z parafii św. Mikołaja w Warcie i Lidia Maria Chwiłkowska z naszej parafii zapowiedź trzecia; Mateusz Berkowski z konkatedry w Ostrowie Wielkopolskim i Kinga Zuchowska z parafii św. Antoniego Padewskiego w Ostrowie Wielkopolskim zapowiedź druga; Maciej Michalak z Wielowsi i Klaudia Anna Derdas z naszej parafii zapowiedź druga.

                                                                                              Ks. Tomasz Lenczewski

                                                                                                 Proboszcz