Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela Trójcy Świętej 2024

 

 

  1. W środę o godzinie 18:00 próba dla dzieci sypiących kwiatki.
  2. W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Po Mszy Świętej, około godziny 10:40 procesja eucharystyczna wokół placu w Ołoboku. Proszę o przygotowanie ołtarzów – pierwszy Sławin, drugi Ołobok ul. Zamkowa od nr 17 do 28, trzeci Masanów. Zapraszam serdecznie całą asystę liturgiczną, ministrantów, śpiewających, szafarzy, orkiestrę, strażaków i specjalistki od sypania kwiatków: przez cały tydzień oktawa Bożego Ciała i wszyscy mile widziani.
  3. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Grzegorz Antoni Cichy i Aleksandra Przybyłek oboje z naszej parafii, zapowiedź druga; Dawid Piotr Margiela z parafii św. Mikołaja w Warcie i Lidia Maria Chwiłkowska z naszej parafii zapowiedź druga; Mateusz Berkowski z konkatedry w Ostrowie Wielkopolskim i Kinga Zuchowska z parafii św. Antoniego Padewskiego w Ostrowie Wielkopolskim zapowiedź pierwsza; Maciej Michalak z Wielowsi i Klaudia Anna Derdas z naszej parafii zapowiedź pierwsza.

                                                                                              Ks. Tomasz Lenczewski

                                                                                                 Proboszcz