Ogłoszenia duszpasterskie IV Niedziela Wielkanocy 2024

1. W przyszłą niedzielę o godzinie 11:00 Uroczystość I Komunii Świętej. Próby dla dzieci od poniedziałku o godzinie 18:00. Spowiedź w piątek o godzinie 18:00. Wraz z dziećmi także rocznicowymi pragniemy pojechać do Lichenia 11 maja, cena 40 zł, zapisy w zakrystii.
  2. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się Sebastian Krawczyk z naszej parafii i Zofia Wolniewicz z parafii Ducha Świętego w Śremie.; Mateusz Jacek Broniszewski z naszej parafii i Sara Wojtanka z parafii NMP Królowej Polski w Sieradzu.
  3. Bardzo proszę o sprzątanie Kościoła od następnej soboty co tydzień.