Intencje mszalne IV Niedziela Adwentu 2023

PONIEDZIAŁEK

25.12.2023

Narodzenie Pańskie

08:30

 

11:00

Za ++ Roberta w rocznicę śmierci, Franciszka, Marię Ciesiółka, Genowefa, Czesław, Urszula Przerwa, Magdalenę, Jana Goździk

Za ++ Pelagię, Jana Wasielewskich, Henryka Mrowińskiego, Tadeusza Mielcarka i zmarłych z rodziny

WTOREK

26.12.2023

Św. Szczepana

08:30

 

11:00

O radość nieba dla zmarłych z rodziny Idczaków, Stasiaków, Sztukowskich, Plewińskich i w pewnej intencji

Za ++ Stanisław Stafecki w rocznicę śmierci, Stanisława Błaszczyka, zmarłych z rodziny Błaszczyków i Stafeckich

ŚRODA

27.12.2023

Św. Jana Ewangelisty Odpust

11:00

 

 

17:00

Za parafian

 

 

Za ++ Irena Wojciechowska

CZWARTEK

28.12.2023

Św. Młodzianków

17:00 Za ++ Izabela Majchrzak, Bożydar Jaźwiec, Janina Snelińska, Dariusz Banasiak, Kazimierz Majchrzak, Marian Szymendera, Stanisława Dąbrowska, Marian Dachowski, Antoni Jarosik, Marek Wojtasiak, Włodzimierz Wojtasiak, Edward Mielcarek,  Stefan Sodolski, Roman Wiatrowski Roman Nieruchalski, Henryk Jastrzębski, Irena Obiegła, Irena Grzona, Krystyna Skrzypńska,  Tadeusz Stasiak, Stefania Wiatrowska, Tadeusz Kowalczyk, Hieronim Saranek, Kazimiera Wojtasiak, Danuta Hayert, Aurelia Karbowa, Józefa Doruch, Maria Tomaszewska, Kazimiera Gmerek, Stanisław Błaszczyk, Emilia Mazurek, Natalia Gmerek, Władysława Janicka, Hanna Ziemiańska, Jan Wojtasiak, Zofia Jarosik, Gertruda Kusza, Michał Bąk, Jan Dera, Grzegorz Nowak, Wojciech Lisiak, Juliusz Giernalczyk, Joanna Grzesiak, Krzysztof Otwiaska, Stanisław Woźniak, Stanisław Rosada, Stefan Kołatuch, Andrzej Gawron, Anna Jarosik, Tomasz Muszyński,Zofia Kaczmarek, Kazimierz Ślęzak, Adam Janicki, Tadeusz Pająk, Maria Świderska, Marta Berkowska, Stanisław Gołębiowski
PIĄTEK

29.12.2023

17:00 Za ++ Izabela Majchrzak, Bożydar Jaźwiec, Janina Snelińska, Dariusz Banasiak, Kazimierz Majchrzak, Marian Szymendera, Stanisława Dąbrowska, Marian Dachowski, Antoni Jarosik, Marek Wojtasiak, Włodzimierz Wojtasiak, Edward Mielcarek, Roman Wiatrowski Roman Nieruchalski, Henryk Jastrzębski, Irena Obiegła, Irena Grzona, Tadeusz Stasiak, Stefania Wiatrowska, Tadeusz Kowalczyk, Hieronim Saranek, Kazimiera Wojtasiak, Danuta Hayert, Aurelia Karbowa, Józefa Doruch, Maria Tomaszewska, Kazimiera Gmerek, Stanisław Błaszczyk, Emilia Mazurek, Natalia Gmerek, Władysława Janicka, Hanna Ziemiańska, Jan Wojtasiak, Zofia Jarosik, Gertruda Kusza, Michał Bąk, Jan Dera, Grzegorz Nowak, Wojciech Lisiak, Juliusz Giernalczyk, Joanna Grzesiak, Krzysztof Otwiaska, Stanisław Woźniak, Stanisław Rosada, Stefan Kołatuch, Andrzej Gawron, Anna Jarosik,  Tadeusz Pająk, Maria Świderska, Stanisław Gołębiowski
SOBOTA

30.12.2023

17:00 Za ++ Izabela Majchrzak, Bożydar Jaźwiec, Janina Snelińska, Dariusz Banasiak, Kazimierz Majchrzak, Marian Szymendera, Stanisława Dąbrowska, Marian Dachowski, Antoni Jarosik, Marek Wojtasiak, Włodzimierz Wojtasiak, Edward Mielcarek, Roman Wiatrowski Roman Nieruchalski, Henryk Jastrzębski, Irena Obiegła, Irena Grzona, Tadeusz Stasiak, Stefania Wiatrowska, Tadeusz Kowalczyk, Hieronim Saranek, Kazimiera Wojtasiak, Danuta Hayert, Aurelia Karbowa, Józefa Doruch, Maria Tomaszewska, Kazimiera Gmerek, Stanisław Błaszczyk, Emilia Mazurek, Natalia Gmerek, Władysława Janicka, Hanna Ziemiańska, Jan Wojtasiak, Zofia Jarosik, Gertruda Kusza, Michał Bąk, Jan Dera, Grzegorz Nowak, Wojciech Lisiak, Juliusz Giernalczyk, Joanna Grzesiak, Krzysztof Otwiaska, Stanisław Woźniak, Stanisław Rosada, Stefan Kołatuch, Andrzej Gawron, Anna Jarosik,  Tadeusz Pająk, Maria Świderska, Stanisław Gołębiowski