Intencje mszalne XV Niedziela Zwykła 2023

PONIEDZIAŁEK

17.07.2023

19:00 Za ++ Izabela Majchrzak, Bożydar Jaźwiec, Janina Snelińska,   Dariusz Banasiak, Ewa Urban, Kazimierz Majchrzak, Marian Szymendera,  Stanisława Dąbrowska, Marian Dachowski, Antoni Jarosik, Marek Wojtasiak, Włodzimierz Wojtasiak, Edward Mielcarek,  Stefan Sodolski, Roman Wiatrowski, Roman Nieruchalski, Henryk Jastrzębski, Irena Obiegła, Irena Grzona, Tadeusz Stasiak, Stefania Wiatrowska, Tadeusz Kowalczyk, Hieronim Saranek, Kazimiera Wojtasiak, Danuta Hayert, Aurelia Karbowa, Józefa Doruch, Maria Tomaszewska, Kazimiera Gmerek, Krystyna Chodyła, Stanisław Błaszczyk, Emilia Mazurek, Natalia Gmerek, Władysława Janicka, Hanna Ziemiańska, Jan Wojtasiak,  Zofia Jarosik, Jan Ratajczyk, Gertruda Kusza, Michał Bąk, Grzegorz Nowak, Wojciech Lisiak, Jan Dera, Juliusz Giernalczyk, Joanna Grzesiak
WTOREK

18.07.2023

19:00 Za ++ Izabela Majchrzak, Bożydar Jaźwiec, Janina Snelińska,   Dariusz Banasiak, Ewa Urban, Kazimierz Majchrzak, Marian Szymendera,  Stanisława Dąbrowska, Marian Dachowski, Antoni Jarosik, Marek Wojtasiak, Włodzimierz Wojtasiak, Edward Mielcarek,  Stefan Sodolski, Roman Wiatrowski Roman Nieruchalski, Henryk Jastrzębski, Irena Obiegła, Irena Grzona, Tadeusz Stasiak, Stefania Wiatrowska, Tadeusz Kowalczyk, Hieronim Saranek, Kazimiera Wojtasiak, Danuta Hayert, Aurelia Karbowa, Józefa Doruch, Maria Tomaszewska, Kazimiera Gmerek, Krystyna Chodyła, Stanisław Błaszczyk, Emilia Mazurek, Natalia Gmerek, Władysława Janicka, Hanna Ziemiańska, Jan Wojtasiak,  Zofia Jarosik, Jan Ratajczyk, Gertruda Kusza, Michał Bąk, Grzegorz Nowak, Wojciech Lisiak, Jan Dera, Juliusz Giernalczyk, Joanna Grzesiak
ŚRODA

19.07.2023

19:00 O dar zbawienia dla Czesławy Błaszczyk, zmarłych z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące
CZWARTEK

20.07.2023

19:00 Za ++ Stanisław Błaszczyk w 1 rocznicę śmierci, Martę, Stanisława Błaszczyków, Stanisława Stafeckiego, zmarłych z rodziny Błaszczyków i Stafeckich
PIĄTEK

21.07.2023

18:30

 19:00

O szczęśliwą operację i dar zdrowia

W 17 rocznicę śmierci Janiny, Franciszka Tomaszewskich i zmarłych z rodziny

SOBOTA

22.07.2023

Św. Marii Magdaleny

15:00

16:00

Ślub Angelika i Jakub

Ślub Katarzyna i Sebastian

NIEDZIELA

23.07.2023

08:30

 

 

 

 

11:00

Za parafian

Za ++ ++ Izabela Majchrzak, Bożydar Jaźwiec, Janina Snelińska,   Dariusz Banasiak, Ewa Urban, Kazimierz Majchrzak, Marian Szymendera,  Stanisława Dąbrowska, Marian Dachowski, Antoni Jarosik, Marek Wojtasiak, Włodzimierz Wojtasiak, Edward Mielcarek,  Stefan Sodolski, Roman Wiatrowski Roman Nieruchalski, Henryk Jastrzębski, Irena Obiegła, Irena Grzona, Tadeusz Stasiak, Stefania Wiatrowska, Tadeusz Kowalczyk, Hieronim Saranek, Kazimiera Wojtasiak, Danuta Hayert, Aurelia Karbowa, Józefa Doruch, Maria Tomaszewska, Kazimiera Gmerek, Krystyna Chodyła, Stanisław Błaszczyk, Emilia Mazurek, Natalia Gmerek, Władysława Janicka, Hanna Ziemiańska, Jan Wojtasiak,  Zofia Jarosik, Jan Ratajczyk, Gertruda Kusza, Michał Bąk, Grzegorz Nowak, Wojciech Lisiak, Jan Dera, Juliusz Giernalczyk, Joanna Grzesiak