Intencje mszalne XIV Niedziela Zwykła 2023

PONIEDZIAŁEK

10.07.2023

18:30

 

19:00

Z podziękowaniem za dar życia i wszelkie łaski, z prośbą o dary Ducha Świętego i zdrowie dla Sebastiana z okazji 18 urodzin

Za ++ Teodozji, Stefana, Józefa, Teofila, Marianny, Stefana Płomińskich, Celestyna, Edmunda, zmarłych z rodziny Banasiaków, Jolanty, Józefa Krymarysów, Mariannę Szczęśniak

WTOREK

11.07.2023

Św. Benedykta

19:00 Za ++ Alojza, Józefy Idzikowskich i za zmarłych z rodziny
ŚRODA

12.07.2023

Św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu

19:00 Za ++ Izabela Majchrzak, Bożydar Jaźwiec, Janina Snelińska,   Dariusz Banasiak, Ewa Urban, Kazimierz Majchrzak, Marian Szymendera,  Stanisława Dąbrowska, Marian Dachowski, Antoni Jarosik, Marek Wojtasiak, Włodzimierz Wojtasiak, Edward Mielcarek,  Stefan Sodolski, Grzegorz Kusza, Roman Wiatrowski Roman Nieruchalski, Henryk Jastrzębski, Irena Obiegła, Irena Grzona,   Tadeusz Stasiak, Stefania Wiatrowska, Tadeusz Kowalczyk, Hieronim Saranek, Kazimiera Wojtasiak, Danuta Hayert, Aurelia Karbowa, Józefa Doruch, Maria Tomaszewska, Kazimiera Gmerek, Krystyna Chodyła, Helena Całkowska, Stanisław Błaszczyk, Emilia Mazurek, Natalia Gmerek, Władysława Janicka, Hanna Ziemiańska, Jan Wojtasiak,  Zofia Jarosik, Jan Ratajczyk, Gertruda Kusza, Michał Bąk, Grzegorz Nowak, Wojciech Lisiak, Jan Dera, Juliusz Giernalczyk, Czesława Pasik
CZWARTEK

13.07.2023

Św. Andrzeja Świerada i Benedykta

19:00 Za ++ Marian Błaszczyk w rocznicę śmierci, zmarłych z rodziny Błaszczyków, Kaźmierczaków, Urbaniaków i dusze w czyśćcu cierpiące
PIĄTEK

14.07.2023

19:00 Z podziękowaniem Panu Bogu za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie dla całej rodziny oraz w pewnej intencji za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy i św. Józefa
SOBOTA

15.07.2023

Św. Bonawentury

19:00 Za ++ Henryk Ślęzak, zmarłych z rodziny i Dariusza Banasiaka
NIEDZIELA

16.07.2023

08:30

11:00

Za parafian

Za ++ Annę w 5 rocznicę śmierci, Antoninę, Marcina Sudoł, Mariannę Nowicką, Teresę, Łukasza Wawrzyniak