Intencje mszalne Niedziela Palmowa 2023

PONIEDZIAŁEK

03.04.2023

09:00

 

 

 

 

 

 

17:00

Za ++ Izabela Majchrzak, Tomasz Krawczyk, Bożydar Jaźwiec, Janina Snelińska,  Henryk Giernalczyk, Dariusz Banasiak, Ewa Urban, Stanisława Muszyńska, Kazimierz Majchrzak, Marian Szymendera, Marianna Płomińska, Stanisława Dąbrowska, Marian Dachowski, Antoni Jarosik, Marek Wojtasiak, Włodzimierz Wojtasiak, Edward Mielcarek,  Stefan Sodolski, Grzegorz Kusza, Roman Wiatrowski Roman Nieruchalski, Henryk Jastrzębski, Irena Obiegła, Irena Grzona, Genowefa Kaźmierczak, Lesław Plewiński, Krystyna Skrzypińska, Tadeusz Stasiak, Stefania Wiatrowska, Stanisława Krawczyk, Zenon Gawron, Tadeusz Kowalczyk, Hieronim Saranek, Kazimiera Wojtasiak, Katarzyna Jankowska, Helena Rosik, Danuta Hayert, Aurelia Karbowa, Józefa Doruch, Zygmunt Błaszczyk, Maria Tomaszewska, Kazimiera Gmerek, Krystyna Chodyła, Helena Całkowska, Stanisław Błaszczyk, Emilia Mazurek, Natalia Gmerek, Władysława Janicka, Hanna Ziemiańska, Jan Wojtasiak,  Zofia Jarosik, Jan Ratajczyk,  Stanisław Czubak, Gertruda Kusza, Michał Bąk, Przemysław Skiba, Marianna Całka, Barbara Niciejewska

Z podziękowaniem za wszystkie odebrane łaski, z prośbą o zdrowie, zgodę i dalszą opiekę

WTOREK

04.04.2023

09:00

17:00

Za ++ Joanna Macholak, Józef Wiesner

Józefę Doruch w 1 rocznicę śmierci i za zmarłych z rodziny

ŚRODA

05.04.2023

 

 

 

 09:00

 

 

 

 

17:00 

 

Za ++ Izabela Majchrzak, Tomasz Krawczyk, Bożydar Jaźwiec, Janina Snelińska,  Henryk Giernalczyk, Dariusz Banasiak, Ewa Urban, Stanisława Muszyńska, Kazimierz Majchrzak, Marian Szymendera, Marianna Płomińska, Stanisława Dąbrowska, Marian Dachowski, Antoni Jarosik, Marek Wojtasiak, Włodzimierz Wojtasiak, Edward Mielcarek,  Stefan Sodolski, Grzegorz Kusza, Roman Wiatrowski Roman Nieruchalski, Henryk Jastrzębski, Irena Obiegła, Irena Grzona, Genowefa Kaźmierczak, Lesław Plewiński, Krystyna Skrzypińska, Tadeusz Stasiak, Stefania Wiatrowska, Stanisława Krawczyk, Zenon Gawron, Tadeusz Kowalczyk, Hieronim Saranek, Kazimiera Wojtasiak, Katarzyna Jankowska, Helena Rosik, Danuta Hayert, Aurelia Karbowa, Józefa Doruch, Zygmunt Błaszczyk, Maria Tomaszewska, Kazimiera Gmerek, Krystyna Chodyła, Helena Całkowska, Stanisław Błaszczyk, Emilia Mazurek, Natalia Gmerek, Władysława Janicka, Hanna Ziemiańska, Jan Wojtasiak,  Zofia Jarosik, Jan Ratajczyk, Stanisław Czubak, Gertruda Kusza, Michał Bąk

Za ++ Wojciech, Anna Świerczyk, Czesława, Damian Wasielewscy i dusze w czyśćcu cierpiące

CZWARTEK

06.04.2023

Wielki Czwartek

17:00 Za ++ w 4 rocznicę śmierci Marii, zmarłych z rodziny i wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące
PIĄTEK

07.04.2023

Wielki piątek

17:00

 

Liturgia Męki i Śmierci Pańskiej
SOBOTA

08.04.2023

Wigilia Paschalna

20:00  

Za ++ Krystynę w rocznicę śmierci, Stanisława, Tomasza, Weroniki Gąsiorków, zmarłych z rodziny Derdasów i Plewińskich

 

NIEDZIELA

09.04.2023

Zmartwychwstanie Pańskie

08:30

 

11:00

Za ++ Antoniego w 25 rocznicę śmierci, Weroniki, Leona Dachowskich, Danuta, Henryka, Ewy Urban, Żanety Golańskiej, Danuty Hayert

Za ++ Wacław Kokot w 6 rocznicę śmierci, Łucja, Maria Kokot