Intencje mszalne VII Niedziela Zwykła 2023

PONIEDZIAŁEK

20.02.2023

17:00 Za ++ Macieja Klawińskiego w 10 rocznicę śmierci, Jana Klawińskiego w 29 rocznicę śmierci
WTOREK

21.02.2023

17:00 O dar nieba dla Stefana w 5 rocznicę śmierci, Kazimierza w 29 rocznicę śmierci Jadwigi Kamińskich, zmarłych z rodziny Stafeckich i Ptak
ŚRODA

22.02.2023

Środa popielcowa

 

 

 

 

 11:00

 

 

 

 

17:00

Za ++ Izabela Majchrzak, Tomasz Krawczyk, Bożydar Jaźwiec, Janina Snelińska,  Henryk Giernalczyk, Dariusz Banasiak, Ewa Urban, Stanisława Muszyńska, Kazimierz Majchrzak, Marian Szymendera, Marianna Płomińska, Stanisława Dąbrowska, Marian Dachowski, Rafał Świderski, Antoni Jarosik, Marek Wojtasiak, Włodzimierz Wojtasiak, Edward Mielcarek,  Stefan Sodolski, Grzegorz Kusza, Roman Wiatrowski Roman Nieruchalski, Henryk Jastrzębski, Irena Obiegła, Irena Grzona, Genowefa Kaźmierczak, Lesław Plewiński, Krystyna Skrzypińska, Tadeusz Stasiak, Stefania Wiatrowska, Stanisława Krawczyk, Zenon Gawron, Tadeusz Kowalczyk, Hieronim Saranek, Kazimiera Wojtasiak, Katarzyna Jankowska, Helena Rosik, Danuta Hayert, Aurelia Karbowa, Józefa Doruch, Zygmunt Błaszczyk, Maria Tomaszewska, Kazimiera Gmerek, Krystyna Chodyła, Helena Całkowska, Stanisław Błaszczyk, Emilia Mazurek, Natalia Gmerek, Władysława Janicka, Hanna Ziemiańska, Jan Wojtasiak,  Zofia Jarosik, Jan Ratajczyk

O dar nieba dla Rafała Świderskiego w 2 rocznicę śmierci i Stanisława Świderskiego

CZWARTEK

23.02.2023

17:00 Za ++ Katarzyny, Józefa Micułów, Antoniego. Agnieszki Derów, zmarłych z rodziny Urbanów
PIĄTEK

24.02.2023

17:00

 

Za ++ Danuta Hayaert w 1 rocznicę śmierci i w pewnej intencji
SOBOTA

25.02.2023

17:00 Za ++ Jana w 8 rocznic śmierci, zmarłych z rodziny Śniatałów, Tomaszewskich, Janiny, Mariana Szewczyków, Zygmunta Walczaka, Aleksandrę Wieczorkowską, Łucja Kamzol
NIEDZIELA

26.02.2023

 

 

 08:30

 

 11:00

 

 16:00

 

O łaskę zbawienia dla Czesławy w rocznicę śmierci, zmarłych z rodziny Błaszczyków, Macholaków, Wierzbów, Danuty Hayaert, z prośbą do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o łaskę zdrowia i przywrócenie sprawności utraconej  w wypadku dla Jakuba

Za ++ Irenę w 17 rocznicę śmierci, Jana, Małgorzatę, Marię, Wandę, Mieczysława, Józefa, Zenona Gawronów, Władysławę, Franciszka Hałupników, Marka Właśniaka, Mariana Patalasa i za zmarłych z rodziny Wronków

Za ++ Romana Nieruchalskiego i zmarłych z rodziny i wszystkich zmarłych na świecie