Intencje mszalne V Niedziela Zwykła 2023

PONIEDZIAŁEK

06.02.2023

Św. Pawła Miki i Towarzyszy

17:00 Za ++ Kazimiera Wojtasiak w 1 rocznicę śmierci i za zmarłych z rodziny
WTOREK

07.02.2023

17:00 Za ++ Marka w 10 rocznicę śmierci, Jolantę, Stanisława Właśniaków Władysławę, Franciszka Hałupników, Irenę, Małgorzatę, Jana Gawronów i zmarłych z rodziny Majchrzaków
ŚRODA

08.02.2023

17:00 Za ++ Kazimierza, Joanny Dolatów, Stefana Sodolskiego, Tomasza, Franciszki Otwiasków i za zmarłych z rodziny
CZWARTEK

09.02.2023

17:00 Za ++ Wandy, Jana, Stanisława, Bożydara Jaźwiec w rocznicę śmierci Jana
PIĄTEK

10.02.2023

Św. Scholastyki

17:00

 

O dar szczęścia wiecznego dla Mariana Dachowskiego w 2 rocznicę śmierci z prośbą o zdrowie dla rodziny
SOBOTA

11.02.2023

NMP z Lourdes

 

 

 

 

 11:00

 

 

 

 17:00

++ Izabela Majchrzak, Tomasz Krawczyk, Bożydar Jaźwiec, Janina Snelińska,  Henryk Giernalczyk, Dariusz Banasiak, Ewa Urban, Stanisława Muszyńska, Kazimierz Majchrzak, Marian Szymendera, Marianna Płomińska, Stanisława Dąbrowska, Marian Dachowski, Rafał Świderski, Antoni Jarosik, Marek Wojtasiak, Włodzimierz Wojtasiak, Edward Mielcarek, Czesław Matczak,  Stefan Sodolski, Grzegorz Kusza, Roman Wiatrowski  Roman Nieruchalski, Henryk Jastrzębski, Irena Obiegła, Irena Grzona, Genowefa Kaźmierczak, Lesław Plewiński, Krystyna Skrzypińska, Tadeusz Stasiak, Stefania Wiatrowska, Stanisława Krawczyk, Zenon Gawron, Tadeusz Kowalczyk, Hieronim Saranek, Kazimiera Wojtasiak, Katarzyna Jankowska, Helena Rosik, Danuta Hayert, Aurelia Karbowa, Józefa Doruch, Zygmunt Błaszczyk, Maria Tomaszewska, Kazimiera Gmerek, Krystyna Chodyła, Helena Całkowska, Stanisław Błaszczyk, Emilia Mazurek, Natalia Gmerek, Władysława Janicka, Hanna Ziemiańska, Jan Wojtasiak,  Zofia Jarosik, Jan Ratajczyk

Za ++ Łukasza w 20 rocznicę śmierci Halinę Kobierską i za zmarłych z rodziny

NIEDZIELA

12.02.2023

08:30

 

11:00

Za ++ Leona, Wiktorii, Józefa Agata, Janina, Tadeusz Kmieciak, Stanisław, Urszula, Andrzej, Kazimiera Wietecka

Z podziękowaniem Panu Bogu za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo dla całej rodziny za wstawiennictwem Matki Bożej i św. Józefa