Intencje mszalne II Niedziela Zwykła 2023

PONIEDZIAŁEK

16.01.2023

17:00 Za ++ Izabela Majchrzak, Tomasz Krawczyk, Bożydar Jaźwiec, Janina Snelińska,  Henryk Giernalczyk, Dariusz Banasiak, Ewa Urban, Stanisława Muszyńska, Kazimierz Majchrzak, Marian Szymendera, Marianna Płomińska, Stanisława Dąbrowska, Marian Dachowski, Rafał Świderski, Antoni Jarosik, Marek Wojtasiak, Włodzimierz Wojtasiak, Edward Mielcarek, Czesław Matczak,  Stefan Sodolski, Grzegorz Kusza, Roman Wiatrowski, Roman Nieruchalski, Henryk Jastrzębski, Irena Obiegła, Irena Grzona, Genowefa Kaźmierczak, Lesław Plewiński, Krystyna Skrzypińska, Tadeusz Stasiak, Stefania Wiatrowska, Zenon Gawron, Tadeusz Kowalczyk, Hieronim Saranek, Kazimiera Wojtasiak, Katarzyna Jankowska, Helena Rosik, Danuta Hayert, Aurelia Karbowa, Józefa Doruch, Zygmunt Błaszczyk, Maria Tomaszewska, Kazimiera Gmerek, Krystyna Chodyła, Helena Całkowska, Stanisław Błaszczyk, Emilia Mazurek, Natalia Gmerek, Władysława Janicka, Hanna Ziemiańska, Jan Wojtasiak, Irena Wiatrowska, Zofia Jarosik
WTOREK

17.01.2023

Św. Antoniego

17:00 Za ++ Jana, Janiny, Feliksa, Zofii, Stanisława Snelińskich i zmarłych z rodziny Cichych
ŚRODA

18.01.2023

17:00 Za ++ Weroniki, Stefana, Józefy, Stanisława, Katarzyny, Jadwigi, Walentego, Adama Bukowskich, za zmarłych z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące
CZWARTEK

19.01.2023

Św. Józefa Sebastiana Pelczara

17:00 Za ++ Izabela Majchrzak, Tomasz Krawczyk, Bożydar Jaźwiec, Janina Snelińska,  Henryk Giernalczyk, Dariusz Banasiak, Ewa Urban, Stanisława Muszyńska, Kazimierz Majchrzak, Marian Szymendera, Marianna Płomińska, Stanisława Dąbrowska, Marian Dachowski, Rafał Świderski, Antoni Jarosik, Marek Wojtasiak, Włodzimierz Wojtasiak, Edward Mielcarek, Czesław Matczak,  Stefan Sodolski, Grzegorz Kusza, Roman Wiatrowski  Roman Nieruchalski, Henryk Jastrzębski, Irena Obiegła, Irena Grzona, Genowefa Kaźmierczak, Lesław Plewiński, Krystyna Skrzypińska, Tadeusz Stasiak, Stefania Wiatrowska, Stanisława Krawczyk, Zenon Gawron, Tadeusz Kowalczyk, Hieronim Saranek, Kazimiera Wojtasiak, Katarzyna Jankowska, Helena Rosik, Danuta Hayert, Aurelia Karbowa, Józefa Doruch, Zygmunt Błaszczyk, Maria Tomaszewska, Kazimiera Gmerek, Krystyna Chodyła, Helena Całkowska, Stanisław Błaszczyk, Emilia Mazurek, Natalia Gmerek, Władysława Janicka, Hanna Ziemiańska, Jan Wojtasiak,  Zofia Jarosik
PIĄTEK

20.01.2023

17:00

 

Za ++ Jana Jarosika w 6 rocznicę śmierci i za zmarłych rodziców i dziadków
SOBOTA

21.01.2023

Św. Agnieszki

Dzień Babci

17:00 Za ++ Józefa w 6 rocznicę śmierci, Annę, Pelagię, Józefa, Mariannę, Józefa, zmarłych z rodziny Piaskowskich
NIEDZIELA

22.01.2023

Dzień Dziadka

 

08:30

 

11:00

 

 16:00

 

Za ++ Stefan Banasiak w 27 rocznicę śmierci, Marianny Banasiak, zmarłych z rodziny Banasiaków, Jarosików, Krawczyków, Liberów

Za ++ Marii, Józefa, Krzysztofa, Edmunda Kaczmarków, Janiny, Kazimierza, Ryszarda Płócienniczaków, zmarłych z rodziny Kaczmarków, Płócienniczaków, Matczaków, Wolskich, dusze w czyśćcu cierpiące

Za ++ Marianna Płomińska w 2 rocznicę śmierci i za zmarłych z rodziny