Intencje mszalne Boże Narodzenie 2022

PONIEDZIAŁEK

26.12.2022

Św. Szczepana

08:30

 

 

 

 

 

 

 

11:00

Za ++ Izabela Majchrzak, Tomasz Krawczyk, Bożydar Jaźwiec, Janina Snelińska,  Henryk Giernalczyk, Dariusz Banasiak, Ewa Urban, Stanisława Muszyńska, Kazimierz Majchrzak, Jan Grzelak, Marian Szymendera, Marianna Płomińska, Stanisława Dąbrowska, Marian Dachowski, Rafał Świderski, Antoni Jarosik, Marek Wojtasiak, Włodzimierz Wojtasiak, Edward Mielcarek, Czesław Matczak,  Stefan Sodolski, Grzegorz Kusza, Roman Wiatrowski  Roman Nieruchalski, Henryk Jastrzębski, Irena Obiegła, Irena Grzona, Genowefa Kaźmierczak, Lesław Plewiński, Krystyna Skrzypińska, Tadeusz Stasiak, Stefania Wiatrowska, Stanisława Krawczyk, Wanda Głuszek, Zenon Gawron, Tadeusz Kowalczyk, Hieronim Saranek, Kazimiera Wojtasiak, Katarzyna Jankowska, Helena Rosik, Danuta Hayert, Aurelia Karbowa, Józefa Doruch, Zygmunt Błaszczyk, Maria Tomaszewska, Kazimiera Gmerek, Krystyna Chodyła, Helena Całkowska, Stanisław Błaszczyk, Emilia Mazurek, Natalia Gmerek, Władysława Janicka, Hanna Ziemiańska, Jan Wojtasiak, Irena Wiatrowska, Zofia Jarosik

Za ++ Zmarłych z rodziny Idczaków, Stasiaków, Bożena, Stanisława, Zdzisław Sztukowscy, Marianna, Józef Plewińscy, o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie

WTOREK

27.12.2022

Odpust Św. Jana Apostoła i Ewangelisty

11:00

 

 

17:00

Za parafian

 

Za ++ Pelagia, Jan Wasielewscy, Henryk Mrowiński, o zdrowie i opiekę dla rodziny za wstawiennictwem Matki Bozej Nieustającej Pomocy

ŚRODA

28.12.2022

Świętych Młodzianków

16:30

 

 

 

 

 

 

 

17:00

Z podziękowaniem Panu Bogu za 80 lat życia, z prośbą o wszelkie łaski i dar zdrowia

Za ++ Izabela Majchrzak, Tomasz Krawczyk, Bożydar Jaźwiec, Janina Snelińska,  Henryk Giernalczyk, Dariusz Banasiak, Ewa Urban, Stanisława Muszyńska, Kazimierz Majchrzak, Marian Szymendera, Marianna Płomińska, Stanisława Dąbrowska, Marian Dachowski, Rafał Świderski, Antoni Jarosik, Marek Wojtasiak, Włodzimierz Wojtasiak, Edward Mielcarek, Czesław Matczak,  Stefan Sodolski, Grzegorz Kusza, Roman Wiatrowski  Roman Nieruchalski, Henryk Jastrzębski, Irena Obiegła, Irena Grzona, Genowefa Kaźmierczak, Lesław Plewiński, Krystyna Skrzypińska, Tadeusz Stasiak, Stefania Wiatrowska, Stanisława Krawczyk, Zenon Gawron, Tadeusz Kowalczyk, Hieronim Saranek, Kazimiera Wojtasiak, Katarzyna Jankowska, Helena Rosik, Danuta Hayert, Aurelia Karbowa, Józefa Doruch, Zygmunt Błaszczyk, Maria Tomaszewska, Kazimiera Gmerek, Krystyna Chodyła, Helena Całkowska, Stanisław Błaszczyk, Emilia Mazurek, Natalia Gmerek, Władysława Janicka, Hanna Ziemiańska, Jan Wojtasiak, Irena Wiatrowska, Zofia Jarosik

CZWARTEK

29.12.2022

17:00 Za ++ Leona, Marię Spalonych i za zmarłych z rodziny
PIĄTEK

30.12.2022

Świętej Rodziny

17:00

 

Za ++ Jana w 2 rocznicę śmierci, Irenę w 29 rocznicę śmierci, Andrzeja, Wiktorię, Leona Grzelaków, Jakuba Nowackiego i za zmarłych z rodziny
SOBOTA

31.12.2022

17:00 Za ++ Teresy, Marianny, Sylwestra, zmarłych z rodziny Nycków, Marianny, Jana, zmarłych z rodziny Banachów, Banasiaków, Danielaków i dusze w czyśćcu cierpiące
NIEDZIELA

01.01.2023

08:30

11:00

Za ++ Marianny, Kazimierza Nowickich

Za ++ Sylwestra, Iwonę Piaskowskich, zmarłych z rodziny Susiów, Piaskowskich