Intencje mszalne IV Niedziela Adwentu 2022

PONIEDZIAŁEK

19.12.2022

17:00 O niebo i wieczną radość dla Dariusza w dniu imienin, Mariannę, Mikołaja, Zygmunta, Stanisława, Zbigniewa Derdasów, Weroniki, Walentego, Krystyny Karolaków, Wandę, Kazimierza Grzyb, Wiesławę Kaźmierczak, Marka Banasiaka i dusze w czyśćcu cierpiące
WTOREK

20.12.2022

17:00 Za ++ Stanisława w 7 rocznicę śmierci, Mikołaja, Marianny, Zbigniewa, Dariusza, Zygmunta Derdasów, zmarłych z rodziny Plewińskich, Lesława, Anieli, Antoniego
ŚRODA

21.12.2022

17:00 Za ++ Izabela Majchrzak, Tomasz Krawczyk, Bożydar Jaźwiec, Janina Snelińska,  Henryk Giernalczyk, Dariusz Banasiak, Ewa Urban, Stanisława Muszyńska, Kazimierz Majchrzak, Jan Grzelak, Marian Szymendera, Marianna Płomińska, Stanisława Dąbrowska, Marian Dachowski, Rafał Świderski, Antoni Jarosik, Marek Wojtasiak, Włodzimierz Wojtasiak, Edward Mielcarek, Czesław Matczak,  Stefan Sodolski, Grzegorz Kusza, Roman Wiatrowski  Roman Nieruchalski, Henryk Jastrzębski, Irena Obiegła, Irena Grzona, Genowefa Kaźmierczak, Lesław Plewiński, Krystyna Skrzypińska, Tadeusz Stasiak, Stefania Wiatrowska, Stanisława Krawczyk, Wanda Głuszek, Zenon Gawron, Tadeusz Kowalczyk, Hieronim Saranek, Kazimiera Wojtasiak, Katarzyna Jankowska, Helena Rosik, Danuta Hayert, Aurelia Karbowa, Józefa Doruch, Zygmunt Błaszczyk, Maria Tomaszewska, Kazimiera Gmerek, Krystyna Chodyła, Helena Całkowska, Stanisław Błaszczyk, Emilia Mazurek, Natalia Gmerek, Władysława Janicka, Hanna Ziemiańska, Jan Wojtasiak, Irena Wiatrowska
CZWARTEK

22.12.2022

17:00 Za ++ Stanisławę Krawczyk w 1 rocznicę śmierci i za zmarłych z rodziny
PIĄTEK

23.12.2022

17:00

 

Za ++ Stefania Wiatrowska w 1 rocznicę śmierci i za zmarłych z rodziny
SOBOTA

24.12.2022

Wigilia

21:00

 

24:00

Za ++ Janiny, Franciszka Tomaszewskich z okazji imienin i za zmarłych z rodziny

 

Za parafian

NIEDZIELA

25.12.2022

Boże Narodzenie

08:30

 

11:00

Za ++ Stanisław Stafecki w rocznicę śmierci, Stanisława Błaszczyka i zmarłych z rodziny Błaszczyków, Stafeckich

Za ++ Jana Lewicza, zmarłych z rodziny Lewiczów, Spalonych, Tydów, Grodzkich, Martyńczuków, dusze w czyśćcu cierpiące