Intencje mszalne XXXI Niedziela Zwykła 2022

PONIEDZIAŁEK

31.10.2022

 

16:30

17:00

 

Za ++ Bronisław Gąsiorek w 9 rocznicę śmierci, Helenę, Ignacego Wojtaszków, Genowefę, Czesława Przerwów

Z podziękowaniem za udane operacje Bartka, z prośbą do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o dalsze łaski i opiekę dla całej rodziny

WTOREK

01.11.2022

Wszystkich Świętych

 

8:30

 

11:00

Za ++ Annę w 6 rocznicę śmierci, Józefa, Pelagię, Józefa, Mariannę, Józefa, zmarłych z rodziny Piaskowskich i za dusze w czyśćcu cierpiące

Za parafian

ŚRODA

02.11.2022

Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11:00

 

 

 

 

 

17:00

 

 

 

 

 

Za ++ Izabela Majchrzak, Tomasz Krawczyk, Bożydar Jaźwiec, Janina Snelińska,  Henryk Giernalczyk, Dariusz Banasiak, Ewa Urban, Stanisława Muszyńska, Kazimierz Majchrzak, Jan Grzelak, Marian Szymendera, Marianna Płomińska, Stanisława Dąbrowska, Marian Dachowski, Rafał Świderski, Antoni Jarosik, Marek Wojtasiak, Włodzimierz Wojtasiak, Edward Mielcarek, Czesław Matczak, Henryk Lisiak, Stefan Sodolski, Grzegorz Kusza, Roman Wiatrowski  Roman Nieruchalski, Henryk Jastrzębski, Irena Obiegła, Irena Grzona, Genowefa Kaźmierczak, Lesław Plewiński, Krystyna Skrzypińska, Tadeusz Stasiak, Stefania Wiatrowska, Stanisława Krawczyk, Wanda Głuszek, Zenon Gawron, Tadeusz Kowalczyk, Hieronim Saranek, Kazimiera Wojtasiak, Katarzyna Jankowska, Helena Rosik, Danuta Hayert, Aurelia Karbowa, Józefa Doruch, Zygmunt Błaszczyk, Maria Tomaszewska, Kazimiera Gmerek, Krystyna Chodyła, Helena Całkowska, Stanisław Błaszczyk, Emilia Mazurek, Natalia Gmerek, Roman Gucwa, Władysława Janicka, Hanna Ziemiańska, Jan Wojtasiak

 

Za ++ Marii, Leona Spalonych, zmarłych z rodziny Bartczaków i Płaczków

CZWARTEK

03.11.2022

17:00 Za ++ Władysława w 14 rocznicę śmierci, Kazimiery Gmerek i za zmarłych z rodziny
PIĄTEK

04.11.2022

Św. Karola Boromeusza

17:00 Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za grzechy i zniewagi
SOBOTA

05.11.2022

17:00 Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Maryi za grzechy i zniewagi
NIEDZIELA

06.11.2022

8:30

11:00

Za ++ Jana w 4 rocznicę śmierci, Marii, Jana, Heleny Tomaszewskich, Joanny, Kazimierza Dolatów, Stefana Sodolskiego, Ireny, Jana, Andrzeja Grzelaków

Za ++ Henryk Pawlik, Maria, Franciszek, Kazimierz Rauk