Intencje mszalne XXI Niedziela Zwykła 2022

PONIEDZIAŁEK

22.08.2022

NMP Królowej

19:00  Za ++ Roman Wiatrowski w 1 rocznicę śmierci i za zmarłych z rodziny
WTOREK

23.08.2022

19:00 Za ++ Andrzej Walczak z prośbą do Pana Boga i Matki Bożej o opiekę i błogosławieństwo dla rodziny
ŚRODA

24.08.2022

Św. Bartłomieja

19:00 O radość wieczną dla zmarłych z rodziny Doruchów, Bryjów, Wargów, Rojków, Ewę Wajs, Stanisława Jancika
CZWARTEK

25.08.2022

19:00 Za ++ Stanisława Zmyślonego w 30 rocznicę śmierci, Bogumiły, Zbigniewa Ciapierzyńskich, Jadwigi Piaskowskiej
PIĄTEK

26.08.2022

NMP Częstochowskiej

19:00 Za ++ Krystyny, Mirosława Ostrowskich, Stanisławy, Andrzeja Dąbrowskich, Zofii, Jana Gawron, Joanny, Edmunda Dąbrowskich, Teodora Sobczaka
SOBOTA

27.08.2022

Św. Moniki

16:00

 

 

19:00

Ślub Kornelia i Karol

Za ++ Teodora, Antoniny, Stanisława Sobczaków, Marii, Antoniego, Bernadety, Kazimierza Szczotów, Stanisławy, Andrzeja Dąbrowskich zmarłych z rodziny Gawronów, Józefa Serafinowskiego

NIEDZIELA

28.08.2022

8:30

11:00

 

 

 

16:00

 

 

 

 

Za ++ Walerię, Sylwestra Klepacz w rocznicę śmierci i za zmarłych z rodziny

Za ++ Hieronim Saranek i jego rodziców

Izabela Majchrzak, Tomasz Krawczyk, Bożydar Jaźwiec, Janina Snelińska, Andrzej Walczak, Halina Kobierska, Henryk Giernalczyk, Dariusz Banasiak, Ewa Urban, Stanisława Muszyńska, Kazimierz Majchrzak, Jan Grzelak, Marian Szymendera, Marianna Płomińska, Stanisława Dąbrowska, Marian Dachowski, Rafał Świderski, Antoni Jarosik, Marek Wojtasiak, Włodzimierz Wojtasiak, Edward Mielcarek, Czesław Matczak, Henryk Lisiak, Stefan Sodolski, Grzegorz Kusza, Roman Wiatrowski  Roman Nieruchalski, Henryk Jastrzębski, Irena Obiegła, Irena Grzona, Genowefa Kaźmierczak, Lesław Plewiński, Krystyna Skrzypińska, Tadeusz Stasiak, Stefania Wiatrowska, Stanisława Krawczyk, Wanda Głuszek, Zenon Gawron, Tadeusz Kowalczyk, Hieronim Saranek, Kazimiera Wojtasiak, Katarzyna Jankowska, Helena Rosik, Danuta Hayert, Aurelia Karbowa, Józefa Doruch, Zygmunt Błaszczyk, Maria Tomaszewska, Kazimiera Gmerek, Krystyna Chodyła, Adam Kaczmarek, Helena Całkowska, Stanisław Błaszczyk, Emilia Mazurek, Helena Grzegorowska