Ogłoszenia duszpasterskie XIX Niedziela Zwykła 2022

  1. W sobotę nabożeństwo fatimskie wraz z procesją po Mszy św. o 19:00.
  2. W przyszłą niedzielę taca gospodarcza.
  3. W niedzielę 21 sierpnia na godzinę 15:00 zapraszam na zwiedzanie Kościoła.
  4. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Tomasz Krawczyk i Oliwia Roszykiewicz, oboje z naszej parafii, zapowiedź pierwsza; Bartosz Marcin Ciesielski z parafii MB Fatimskiej w Jarocinie i Sylwia Anna Tyda z naszej parafii, zapowiedź pierwsza; Artur Mateusz Błaszczyk z naszej parafii i Natalia Maria Banasiak z parafii Latowice, zapowiedź pierwsza; Łukasz Skibiński z parafii Tarnowo Podgórne i Alicja Anna Czupryńska z naszej parafii, zapowiedź pierwsza; Adrian Józef Marciniak z parafii Janków Przygodzki i Anita Joanna Jakubowskaz naszej parafii, zapowiedź pierwsza; Karol Wojciech Krupka parafia Sulmierzyce i Kornelia Wiktoria Woźniak z naszej parafii, zapowiedź trzecia.

Ks. Tomasz Lenczewski

Proboszcz