Intencje mszalne Niedziela Najświętszej Trójcy 2022

PONIEDZIAŁEK

13.06.2022

Św. Antoniego z Padwy

19:00 Za ++ 1. Antoniego, Kazimiery, Józefa Jarosików

2. Izabela Majchrzak, Tomasz Krawczyk, Bożydar Jaźwiec, Alfons Błaszczyk, Janina Snelińska, Andrzej Walczak, Henryk Ślęzak, Halina Kobierska, Władysław Błaszczyk, Henryk Giernalczyk, Dariusz Banasiak, Ewa Urban, Stanisława Muszyńska, Kazimierz Majchrzak, Jan Grzelak, Marian Szymendera, Marianna Płomińska, Stanisława Dąbrowska, Marian Dachowski, Rafał Świderski, Antoni Jarosik, Marek Wojtasiak, Włodzimierz Wojtasiak, Edward Mielcarek, Czesław Matczak, Henryk Lisiak, Stefan Sodolski, Grzegorz Kusza, Roman Wiatrowski  Roman Nieruchalski, Henryk Jastrzębski, Irena Obiegła, Irena Grzona, Genowefa Kaźmierczak, Lesław Plewiński, Krystyna Skrzypińska, Tadeusz Stasiak, Stefania Wiatrowska, Stanisława Krawczyk, Wanda Głuszek, Zenon Gawron, Tadeusz Kowalczyk, Hieronim Saranek, Kazimiera Wojtasiak, Katarzyna Jankowska, Helena Rosik, Teresa Bochen, Danuta Hayert, Aurelia Karbowa, Józefa Doruch, Zygmunt Błaszczyk, Maria Tomaszewska, Kazimiera Gmerek, Krystyna Chodyła

WTOREK

14.06.2022

Bł. Michała Kozala

19:00 Za ++ Jan Marek w 5 rocznicę śmierci, Marię, Stanisława Marków, Cecylię, Stanisława Gąsiorków, Sylwestra, Stanisława Tomaszewskich i za zmarłych z rodziny
ŚRODA

15.06.2022

Św. Jolanty Księżnej Kaliskiej

19:00 Za ++ Teresy, Marianny, Sylwestra Nycków, Marianny, Jana Banachów i za zmarłych z tych rodzin
CZWARTEK

16.06.2022

Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

8:30

 

 

11:00

Za ++ Stanisława w rocznicę śmierci, Krystynę, Weronikę, Tomasza Gąsiorków, zmarłych z rodziny Derdasów, Plewińskich

 

Za ++ Jana Lewicza, zmarłych z rodziny Lewiczów, Spalonych, Tydów, Grodzkich, Dudków, Martyńczuków

PIĄTEK

17.06.2022

Św. Brata Alberta Chmielowskiego

19:00 Za ++ Leona w 20 rocznicę śmierci, Teresę, Beatę Małolepszych, Cecylię Dąbka, Mariana Rycerskiego
SOBOTA

18.06.2022

15:00

 

19:00

Ślub Mariusz, Angelika

 

Za ++ Bożydara w rocznicę śmierci, Wandy, Jana, Stanisława

NIEDZIELA

19.06.2022

8:30

 

11:00

O dar nieba dla Natalii Reruckiej, Wiesława Saneckiego w rocznicę śmierci i za zmarłych z rodziny Saweckich i Banasiaków

Za ++ Tadeusza, Zofię, Antoniego, Dariusza Banasiaków, Joannę, Kazimierza, Stanisława Tomaszewskich i za zmarłych z rodziny