Intencje mszalne Niedziela Zesłania Ducha Świętego 2022

PONIEDZIAŁEK

06.06.2022

Matki Kościoła

19:00 Za ++ 1. Kazimiery Jarosik w rocznicę śmierci, Józefa, Antoniego Jarosików, zmarłych z rodziny Jarosików, Madejków, Kazimierę, Stefana Cnotalskich

2. Izabela Majchrzak, Tomasz Krawczyk, Bożydar Jaźwiec, Alfons Błaszczyk, Janina Snelińska, Andrzej Walczak, Henryk Ślęzak, Halina Kobierska, Władysław Błaszczyk, Henryk Giernalczyk, Dariusz Banasiak, Ewa Urban, Stanisława Muszyńska, Kazimierz Majchrzak, Jan Grzelak, Marian Szymendera, Marianna Płomińska, Stanisława Dąbrowska, Marian Dachowski, Rafał Świderski, Antoni Jarosik, Marek Wojtasiak, Włodzimierz Wojtasiak, Edward Mielcarek, Czesław Matczak, Henryk Lisiak, Stefan Sodolski, Grzegorz Kusza, Roman Wiatrowski  Roman Nieruchalski, Henryk Jastrzębski, Irena Obiegła, Irena Grzona, Genowefa Kaźmierczak, Lesław Plewiński, Krystyna Skrzypińska, Tadeusz Stasiak, Stefania Wiatrowska, Stanisława Krawczyk, Wanda Głuszek, Zenon Gawron, Tadeusz Kowalczyk, Hieronim Saranek, Kazimiera Wojtasiak, Katarzyna Jankowska, Helena Rosik, Teresa Bochen, Danuta Hayert, Aurelia Karbowa, Józefa Doruch, Zygmunt Błaszczyk, Maria Tomaszewska, Kazimiera Gmerek, Anna Palma

WTOREK

07.06.2022

19:00 Za ++ Jadwigę Piaskowską w rocznicę śmierci, Stanisław Zmyślony Bogumiły, Zbigniewa Ciapierzyńskich
ŚRODA

08.06.2022

Św. Jadwigi Królowej

19:00 Za ++ Izabelę Majchrzak w 4 rocznicę śmierci
CZWARTEK

09.06.2022

Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

19:00 Za ++ Helenę, Jana, Marię, Jana Tomaszewskich, Joannę, Kazimierza Dolatów, Stefana Sodolskiego, Irenę, Jana, Andrzeja Grzelaków, Jakuba Nowackiego i wszystkich zmarłych z rodziny
PIĄTEK

10.06.2022

19:00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego, zdrowie i opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia z okazji 18-tych urodzin Oliwii
SOBOTA

11.06.2022

Św. Barnaby

19:00 Za ++ Jerzy Urban w 4 rocznicę śmierci i za zmarłych z rodziny
NIEDZIELA

12.06.2022

Najświętszej Trójcy

8:30

 

11:00

O dar życia wiecznego dla Aleksandra w 14 rocznicę śmierci, Jadwigi Liberów
i za zmarłych z rodziny

Za ++ Bronisławę, Wojciecha i zmarłych z rodziny Woźniaków, Gawronów, Stanisławę, Bronisława i za zmarłych z rodziny Urbanów Widańskich