Intencje mszalne IV Niedziela Wielkanocy 2022

PONIEDZIAŁEK

09.05.2022

Św. Stanisława

19:00 Za ++ 1. Franciszka, Teresę Spaleniak, Bronisławę, Władysława Wrona, Ryszarda Jakubowskiego

2. W intencji Jakuba z okazji 18 urodzin

WTOREK

10.05.2022

19:00 Za ++ Leona, Barbary, Bernarda, Haliny Rojków, Stanisława, Walerii Pawła Jańcików, Ewa Wajs, Andrzej Warga
ŚRODA

11.05.2022

19:00 Za ++ 1. Izabela Majchrzak, Tomasz Krawczyk, Bożydar Jaźwiec, Alfons Błaszczyk, Janina Snelińska, Andrzej Walczak, Henryk Ślęzak, Halina Kobierska, Władysław Błaszczyk, Henryk Giernalczyk, Dariusz Banasiak, Ewa Urban, Stanisława Muszyńska, Kazimierz Majchrzak, Jan Grzelak, Marian Szymendera, Marianna Płomińska, Stanisława Dąbrowska, Marian Dachowski, Rafał Świderski, Antoni Jarosik, Marek Wojtasiak, Włodzimierz Wojtasiak, Edward Mielcarek, Czesław Matczak, Henryk Lisiak, Stefan Sodolski, Grzegorz Kusza, Roman Wiatrowski  Roman Nieruchalski, Henryk Jastrzębski, Irena Obiegła, Irena Grzona, Genowefa Kaźmierczak, Lesław Plewiński, Krystyna Skrzypińska, Tadeusz Stasiak, Stefania Wiatrowska, Stanisława Krawczyk, Wanda Głuszek, Zenon Gawron, Tadeusz Kowalczyk, Hieronim Saranek, Kazimiera Wojtasiak, Katarzyna Jankowska, Helena Rosik, Teresa Bochen, Danuta Hayert, Aurelia Karbowa, Józefa Doruch, Zygmunt Błaszczyk, Maria Tomaszewska, Marianna Mróz

2. Do Matki Bożej Pocieszenia i św. Józefa z okazji urodzin z podziękowaniem za odebrane łaski i przeżyte lata i o dalsze w zdrowiu, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny

CZWARTEK

12.05.2022

19:00 Za ++ Zygmunta Adamka, Genowefę, Leszka Kaźmierczak, zmarłych z rodziny Adamków, Owczarków, Ulichnowskich
PIĄTEK

13.05.2022

NMP z Fatimy

19:00 Za ++ Mariannę w 5 rocznicę śmierci, Marię, Franciszka Sobczaków Agnieszkę Stefańską, zmarłych z rodziny Kołatuchów, Wajsów, Wawrzyniaków, Kortylewskich, Mądrych
SOBOTA

14.05.2022

Św. Macieja

19:00 Za ++ Halina Lenobel w 1 rocznicę śmierci
NIEDZIELA

15.05.2022

8:30

 

11:00

Za ++ Zofii, Józefa, Ludomiry, Bronisława, Krystyny, Czesława, Reginy Pawelców, Joanny, Bronisława Sołtysiaków, Władysława, Bolesława Kowalskich, Sławomira Rajcę i za zmarłych z tych rodzin

Do Jezusa Miłosiernego za wstawiennictwem Matki Najświętszej i św. Józefa z podziękowaniem za odebrane łaski, prosząc o dalsze błogosławieństwo i zdrowie dla całej rodziny