Intencje mszalne Niedziela Miłosierdzia Bożego 2022

PONIEDZIAŁEK

25.04.2022

19:00 Za ++ Marka, Jolanty, Stanisława Właśniaków, Władysławy, Franciszka Hałupnik, Irenę, Małgorzatę, Jana, Zenona Gawronów i za zmarłych z rodziny Majchrzaków
WTOREK

26.04.2022

19:00 Za ++ 1. Janusza, Jana, Marię Kaźmierczak i zmarłych z rodziny, Adama Lubrykę, Mariana, Kacpra, Józefę, Teresę, Mariannę Błaszczyk i za zmarłych z rodziny

2. Izabela Majchrzak, Tomasz Krawczyk, Bożydar Jaźwiec, Alfons Błaszczyk, Janina Snelińska, Andrzej Walczak, Henryk Ślęzak, Halina Kobierska, Władysław Błaszczyk, Henryk Giernalczyk, Dariusz Banasiak, Ewa Urban, Stanisława Muszyńska, Kazimierz Majchrzak, Jan Grzelak, Marian Szymendera, Marianna Płomińska, Stanisława Dąbrowska, Marian Dachowski, Rafał Świderski, Antoni Jarosik, Marek Wojtasiak, Włodzimierz Wojtasiak, Edward Mielcarek, Czesław Matczak, Henryk Lisiak, Stefan Sodolski, Grzegorz Kusza, Roman Wiatrowski  Roman Nieruchalski, Henryk Jastrzębski, Irena Obiegła, Irena Grzona, Genowefa Kaźmierczak, Lesław Plewiński, Krystyna Skrzypińska, Tadeusz Stasiak, Stefania Wiatrowska, Stanisława Krawczyk, Wanda Głuszek, Zenon Gawron, Tadeusz Kowalczyk, Hieronim Saranek, Kazimiera Wojtasiak, Katarzyna Jankowska, Helena Rosik, Teresa Bochen, Danuta Hayert, Mieczysława Woźniak, Aurelia Karbowa, Zygmunt Błaszczyk

ŚRODA

26.04.2022

19:00 Za ++ Krystynę w 10 rocznicę śmierci, Stanisława, Tomasza, Weroniki Gąsiorek i za zmarłych z rodziny Derdasów i Plewińskich
ŚRODA

27.04.2022

Za ++ Izabela Majchrzak, Tomasz Krawczyk, Bożydar Jaźwiec, Alfons Błaszczyk, Janina Snelińska, Andrzej Walczak, Henryk Ślęzak, Halina Kobierska, Władysław Błaszczyk, Henryk Giernalczyk, Dariusz Banasiak, Ewa Urban, Stanisława Muszyńska, Kazimierz Majchrzak, Jan Grzelak, Marian Szymendera, Marianna Płomińska, Stanisława Dąbrowska, Marian Dachowski, Rafał Świderski, Antoni Jarosik, Marek Wojtasiak, Włodzimierz Wojtasiak, Edward Mielcarek, Czesław Matczak, Henryk Lisiak, Stefan Sodolski, Grzegorz Kusza, Roman Wiatrowski  Roman Nieruchalski, Henryk Jastrzębski, Irena Obiegła, Irena Grzona, Genowefa Kaźmierczak, Lesław Plewiński, Krystyna Skrzypińska, Tadeusz Stasiak, Stefania Wiatrowska, Stanisława Krawczyk, Wanda Głuszek, Zenon Gawron, Tadeusz Kowalczyk, Hieronim Saranek, Kazimiera Wojtasiak, Katarzyna Jankowska, Helena Rosik, Teresa Bochen, Danuta Hayert, Genowefa Gałka, Aurelia Karbowa, Zygmunt Błaszczyk
PIĄTEK

29.04.2022

19:00 Za ++ Józef Krawczyk w 25 rocznicę śmierci i za zmarłych z rodziny
SOBOTA

30.04.2022

19:00 Za ++ Józefa w 11 rocznicę śmierci, Stanisława, Franciszki, Jana Kosterów, Kazimierza, Marianny, Kazimierza Miklasów, Przemysława Merdzińskiego
NIEDZIELA

01.05.2022

8:30

 

11:00

Za ++ Teodozję, Bronisława Właśniaków i zmarłych z rodziny, Zofię Józefa Majtasów i zmarłych z rodziny, Zbigniewa Jurkiewicza, Andrzeja Jankowiaka

Za ++ Lecha, Stanisławy, Władysława Susiów, Stanisławy, Leona, Stefana Sodolskich, Anieli, Stanisława, Ignacego, Łukasza Dąbków, Marii, Józefa Bogaczyków