Intencje mszalne I Niedziela Wielkiego Postu 2022

PONIEDZIAŁEK

07.03.2022

17:00 Za ++ 1. Kazimierz Majchrzak i za zmarłych z rodziny

2. Izabela Majchrzak, Tomasz Krawczyk, Bożydar Jaźwiec, Alfons Błaszczyk, Janina Snelińska, Andrzej Walczak, Henryk Ślęzak, Stanisław Jancik, Halina Kobierska, Władysław Błaszczyk, Henryk Giernalczyk, Dariusz Banasiak, Ewa Urban, Stanisława Muszyńska, Kazimierz Majchrzak, Jan Grzelak, Marian Szymendera, Marianna Płomińska, Stanisława Dąbrowska, Marian Dachowski, Rafał Świderski, Antoni Jarosik, Marek Wojtasiak, Włodzimierz Wojtasiak, Edward Mielcarek, Czesław Matczak, Henryk Lisiak, Stefan Sodolski, Grzegorz Kusza, Roman Wiatrowski  Roman Nieruchalski, Henryk Jastrzębski, Irena Obiegła, Irena Grzona, Genowefa Kaźmierczak, Lesław Plewiński, Krystyna Skrzypińska, Tadeusz Stasiak, Stefania Wiatrowska, Stanisława Krawczyk, Wanda Głuszek, Zenon Gawron, Tadeusz Kowalczyk, Hieronim Saranek, Kazimiera Wojtasiak, Katarzyna Jankowska, Helena Rosik

WTOREK

08.03.2022

Dzień Kobiet

17:00 Za ++ Teresę, Franciszka Spaleniak, Bronisławę, Władysława Wrona Ryszarda Jakubowskiego
ŚRODA

09.03.2022

17:00 Za ++ Izabela Majchrzak, Tomasz Krawczyk, Bożydar Jaźwiec, Alfons Błaszczyk, Janina Snelińska, Andrzej Walczak, Henryk Ślęzak, Halina Kobierska, Władysław Błaszczyk, Henryk Giernalczyk, Dariusz Banasiak, Ewa Urban, Stanisława Muszyńska, Kazimierz Majchrzak, Jan Grzelak, Marian Szymendera, Marianna Płomińska, Stanisława Dąbrowska, Marian Dachowski, Rafał Świderski, Antoni Jarosik, Marek Wojtasiak, Włodzimierz Wojtasiak, Edward Mielcarek, Czesław Matczak, Henryk Lisiak, Stefan Sodolski, Grzegorz Kusza, Roman Wiatrowski  Roman Nieruchalski, Henryk Jastrzębski, Irena Obiegła, Irena Grzona, Genowefa Kaźmierczak, Lesław Plewiński, Krystyna Skrzypińska, Tadeusz Stasiak, Stefania Wiatrowska, Stanisława Krawczyk, Wanda Głuszek, Zenon Gawron, Tadeusz Kowalczyk, Hieronim Saranek, Kazimiera Wojtasiak, Katarzyna Jankowska, Helena Rosik, Danuta Hayert
CZWARTEK

10.03.2022

17:00 Za ++ Marianny Gmerek w rocznicę śmierci, Ludwiki, Stanisława Grzesiaków i za zmarłych z rodziny
PIĄTEK

11.03.2022

17:00 Za ++ Stanisławę, Bronisława, zmarłych z rodziny Urbanów, Widańskich, Kazimierza Idczaka i za zmarłych z rodziny
SOBOTA

12.03.2022

17:00 Za ++ Magdalenę, Ksawerego, Aleksandrę, Edmunda, Tomasza Mizerów, Martę, Rocha, Helenę, Józefa Foglerów, zmarłych z rodziny Uzarków
NIEDZIELA

13.03.2022

8:30

 

11:00

Za ++ Kazimierza, Aleksandrę w rocznicę śmierci, Stanisławę, Helenę, Stanisława, Jerzego Gawron, Jana Kapałę

O radość nieba dla Franciszki, Adama, zmarłych z rodziny Idczaków, Stasiaków, Rauków, Bożenę, Stanisława, Zdzisława Sztukowskich, Mariannę, Józefa Plewińskich i dusze w czyśćcu cierpiące