Intencje mszalne VIII Niedziela Zwykła 2022

PONIEDZIAŁEK

28.02.2022

17:00 Za ++ Irenę w 16 rocznicę śmierci, Małgorzatę, Jana, Marię, Wandę, Józefa, Mieczysława, Zenona Gawronów, Władysławę, Franciszka Hałupnik, Mariana Patalasa, Marka Właśniaka i zmarłych z rodziny Wronków
WTOREK

01.03.2022

17:00 Za ++ 1. Izabela Majchrzak, Jan Tomaszewski, Tomasz Krawczyk, Bożydar Jaźwiec, Alfons Błaszczyk, Janina Snelińska, Andrzej Walczak, Henryk Ślęzak, Stanisław Jancik, Halina Kobierska, Władysław Błaszczyk, Henryk Giernalczyk, Dariusz Banasiak, Ewa Urban, Stanisława Muszyńska, Kazimierz Majchrzak, Jan Grzelak, Marian Szymendera, Marianna Płomińska, Stanisława Dąbrowska, Marian Dachowski, Rafał Świderski, Antoni Jarosik, Marek Wojtasiak, Włodzimierz Wojtasiak, Edward Mielcarek, Czesław Matczak, Henryk Lisiak, Stefan Sodolski, Grzegorz Kusza, Roman Wiatrowski  Roman Nieruchalski, Henryk Jastrzębski, Irena Obiegła, Irena Grzona, Genowefa Kaźmierczak, Lesław Plewiński, Krystyna Skrzypińska, Tadeusz Stasiak, Stefania Wiatrowska, Stanisława Krawczyk, Wanda Głuszek, Zenon Gawron, Tadeusz Kowalczyk, Hieronim Saranek, Kazimiera Wojtasiak, Katarzyna Jankowska, Helena Rosik

2. O dar zbawienia dla Krzysztofa i całej jego rodziny i w pewnej intencji

ŚRODA

02.03.2022

Popielec

11:00

 

17:00

Za parafian

 

O dar zbawienia dla ks. kan. Mikołaja, Antoniny, Sylwestra, Józefy, Stanisława Piaskowskich

CZWARTEK

03.03.2022

17:00 Za ++ Helenę, Józefa Gawron, Kazimierza Majchrzaka, Stanisławę, Bronisława Urban i zmarłych z rodziny
PIĄTEK

04.03.2022

Św. Kazimierza Królewicza

17:00 Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za grzechy i zniewagi
SOBOTA

05.03.2022

17:00 Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Maryi za grzechy i zniewagi
NIEDZIELA

06.03.2022

8:30

 

11:00

Za ++ Kazimierza z okazji imienin, Mariannę Czubaków, zmarłych z rodziny Macholaków, Henryka Wiatrowskiego, Romana Jędrzejewskiego

Za ++ Mariana w 11 rocznicę śmierci, Janiny, zmarłych z rodziny Szewczyków, Banasiaków, Łucja Kamzol, Weroniki, Jana Śniatałów