Intencje mszalne VI Niedziela Zwykła 2022

PONIEDZIAŁEK

14.02.2022

Św. Cyryla i Metodego

17:00 Za ++ Antoniego w rocznicę śmierci, zmarłych z rodziny Gmerków, Bukowskich, Karola Pilarczyka
WTOREK

15.02.2022

17:00 Za ++ Tadeusz Banasiak, Izabela Majchrzak, Jerzy Urban, Jan Tomaszewski, Tomasz Krawczyk, Bożydar Jaźwiec, Alfons Błaszczyk, Janina Snelińska, Andrzej Walczak, Henryk Ślęzak, Stanisław Jancik, Halina Kobierska, Władysław Błaszczyk, Henryk Giernalczyk, Dariusz Banasiak, Ewa Urban, Stanisława Muszyńska, Kazimierz Majchrzak, Jan Grzelak, Marian Szymendera, Marianna Płomińska, Stanisława Dąbrowska, Marian Dachowski, Rafał Świderski, Antoni Jarosik, Marek Wojtasiak, Włodzimierz Wojtasiak, Edward Mielcarek, Czesław Matczak, Henryk Lisiak, Stefan Sodolski, Grzegorz Kusza, Roman Wiatrowski  Roman Nieruchalski, Henryk Jastrzębski, Irena Obiegła, Irena Grzona, Genowefa Kaźmierczak, Lesław Plewiński, Krystyna Skrzypińska, Tadeusz Stasiak, Stefania Wiatrowska, Stanisława Krawczyk, Wanda Głuszek, Zenon Gawron, Tadeusz Kowalczyk, Józefa Zaremba, Hieronim Saranek, Kazimiera Wojtasiak, Katarzyna Jankowska
ŚRODA

16.02.2022

17:00 O dar nieba dla Łucji z okazji 19 rocznicy śmierci, Wacława, Marii Kokot, zmarłych z rodziny Jarosików i Piaskowskich
CZWARTEK

17.02.2022

17:00 Za ++ Aniela w rocznicę śmierci, Zygmunta, Franciszki, Wincentego Pogoda, zmarłych z rodziny Banasiaków, Wiatrowskich, Kusza
PIĄTEK

18.02.2022

17:00 Za ++ Tadeusz Banasiak, Izabela Majchrzak, Jan Tomaszewski, Tomasz Krawczyk, Bożydar Jaźwiec, Alfons Błaszczyk, Janina Snelińska, Andrzej Walczak, Henryk Ślęzak, Stanisław Jancik, Halina Kobierska, Władysław Błaszczyk, Henryk Giernalczyk, Dariusz Banasiak, Ewa Urban, Stanisława Muszyńska, Kazimierz Majchrzak, Jan Grzelak, Marian Szymendera, Marianna Płomińska, Stanisława Dąbrowska, Marian Dachowski, Rafał Świderski, Antoni Jarosik, Marek Wojtasiak, Włodzimierz Wojtasiak, Edward Mielcarek, Czesław Matczak, Henryk Lisiak, Stefan Sodolski, Grzegorz Kusza, Roman Wiatrowski  Roman Nieruchalski, Henryk Jastrzębski, Irena Obiegła, Irena Grzona, Genowefa Kaźmierczak, Lesław Plewiński, Krystyna Skrzypińska, Tadeusz Stasiak, Stefania Wiatrowska, Stanisława Krawczyk, Wanda Głuszek, Zenon Gawron, Tadeusz Kowalczyk, Józefa Zaremba, Hieronim Saranek, Kazimiera Wojtasiak, Katarzyna Jankowska
SOBOTA

19.02.2022

17:00 O dar życia wiecznego dla Stanisławy Pazdyka w 6 rocznicę śmierci
NIEDZIELA

20.02.2022

8:30

11:00

Za ++ Katarzyny, Józefa Micułów, Antoniego, Agnieszki, Teresy Derów, Franciszka, Marcjanny Urbanów i za zmarłych z rodziny

Za ++ Jana w 7 rocznicę śmierci, Weroniki, zmarłych z rodziny Śniatałów, Tomaszewskich, Janiny, Mariana Szewczyków, Zygmunta Walczaka, Łucja Kamzol