Intencje mszalne V Niedziela Zwykła 2022

PONIEDZIAŁEK

07.02.2022

17:00 Za ++ Marka w 9 rocznicę śmierci, Jolanty, Stanisława Właśniaków, Władysławy, Franciszka Hałupnik, Irenę, Małgorzatę, Jana, Zenona Gawronów, zmarłych z rodziny Majchrzaków
WTOREK

08.02.2022

17:00 Za ++ Jana w rocznicę śmierci, Wandy, Bożydara, Stanisława Jaźwiec
ŚRODA

09.02.2022

17:00 Za ++ Tadeusz Banasiak, Izabela Majchrzak, Jerzy Urban, Jan Tomaszewski, Tomasz Krawczyk, Bożydar Jaźwiec, Alfons Błaszczyk, Janina Snelińska, Andrzej Walczak, Henryk Ślęzak, Stanisław Jancik, Halina Kobierska, Władysław Błaszczyk, Henryk Giernalczyk, Dariusz Banasiak, Ewa Urban, Stanisława Muszyńska, Kazimierz Majchrzak, Jan Grzelak, Marian Szymendera, Marianna Płomińska, Stanisława Dąbrowska, Marian Dachowski, Rafał Świderski, Antoni Jarosik, Marek Wojtasiak, Włodzimierz Wojtasiak, Edward Mielcarek, Czesław Matczak, Henryk Lisiak, Stefan Sodolski, Grzegorz Kusza, Roman Wiatrowski  Roman Nieruchalski, Henryk Jastrzębski, Irena Obiegła, Irena Grzona, Genowefa Kaźmierczak, Lesław Plewiński, Krystyna Skrzypińska, Tadeusz Stasiak, Stefania Wiatrowska, Stanisława Krawczyk, Wanda Głuszek, Zenon Gawron, Tadeusz Kowalczyk, Józefa Zaremba, Hieronim Saranek, Kazimiera Wojtasiak
CZWARTEK

10.02.2022

Św. Scholastyki

17:00 Za ++ Cecylia w rocznicę śmierci, Stanisława Gąsiorek, Marii, Jana, Stanisława Marek, Stanisława, Sylwestra Tomaszewskich i za zmarłych z rodziny
PIĄTEK

11.02.2022

NMP z Lourdes

Dzień Chorego

17:00 O dar życia wiecznego dla Mariana Dachowskiego w 1 rocznicę śmierci
SOBOTA

12.02.2022

17:00 Za ++ Łukasz Kobierski i za zmarłych z rodziny
NIEDZIELA

13.02.2022

8:30

 

11:00

Za ++ Czesławę w rocznicę śmierci, zmarłych z rodziny Błaszczyków, Macholaków, z prośbą o łaskę odzyskania sprawności dla Jakuba i błogosławieństwo dla całej rodziny

Za ++ Lucjana Gomółka w 13 rocznicę śmierci i za zmarłych z rodziny, Stanisława Stafeckiego