Intencje mszalne III Niedziela Zwykła 2022

PONIEDZIAŁEK

24.01.2022

Św. Franciszka Salezego

17:00 Za ++ Tadeusz Banasiak, Izabela Majchrzak, Jerzy Urban, Jakub Żymełka, Jan Tomaszewski, Tomasz Krawczyk, Bożydar Jaźwiec, Alfons Błaszczyk, Janina Snelińska, Andrzej Walczak, Henryk Ślęzak, Stanisław Jancik, Halina Kobierska, Władysław Błaszczyk, Henryk Giernalczyk, Dariusz Banasiak, Florian Jarosik, Ewa Urban, Stanisława Muszyńska, Kazimierz Majchrzak, Jan Grzelak, Marian Szymendera, Marianna Płomińska, Stanisława Dąbrowska, Marian Dachowski, Rafał Świderski, Antoni Jarosik, Marek Wojtasiak, Włodzimierz Wojtasiak, Edward Mielcarek, Czesław Matczak, Henryk Lisiak, Stefan Sodolski, Grzegorz Kusza, Roman Wiatrowski  Roman Nieruchalski, Henryk Jastrzębski, Irena Obiegła, Irena Grzona, Genowefa Kaźmierczak, Lesław Plewiński, Krystyna Skrzypińska, Tadeusz Stasiak, Stefania Wiatrowska, Stanisława Krawczyk, Wanda Głuszek, Zenon Gawron, Tadeusz Kowalczyk, Sławomir Latoń
WTOREK

25.01.2022

Nawrócenie św. Pawła

17:00 O dar wiecznego szczęścia dla Mariana Szymendery w 1 rocznicę śmierci, Marię Michalak w 17 rocznicę śmierci
ŚRODA

26.01.2022

Św. Tymoteusza i Tytusa

17:00 Za ++ 1. Stanisława Dąbrowska w 1 rocznicę śmierci, Andrzej Dąbrowski, Zofii, Jana Gawron, Joanny, Edmunda Dąbrowskich, Teodora Sobczaka, Anny Ciesielskiej, Krystyny, Mirosława Ostrowskich

2. Walerii, Władysława, Jacka Karbowych i zmarłych z rodziny

CZWARTEK

27.01.2022

17:00 Za ++ Teodozję, Bronisława Właśniaków, Zofię, Józefa Majtasów i zmarłych z tych rodzin, Zbigniewa Jurkiewicza, Andrzeja Jankowiaka, Jana, Macieja Klawińskich
PIĄTEK

28.01.2022

Św. Tomasza z Akwinu

17:00 Z podziękowaniem Panu Bogu za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo dla całej rodziny
SOBOTA

29.01.2022

17:00 Za ++ Jana Jarosika w 5 rocznicę śmierci, zmarłych z rodziny Jarosików, Zdzisławę, Marcjannę, Władysława
NIEDZIELA

30.01.2022

8:30

 

11:00

Za ++ Czesław Kubica i jego rodzice Stanisław i Maria, Antonina, Stefan Wasielewscy

Za ++ Kazimierza, Joannę Dolatów, Stefana, Stanisławy, Leona Sodolskich, Ireny, Jana, Andrzeja Grzelaków, Jana Tomaszewskiego