Intencje mszalne III Niedziela Adwentu 2021

PONIEDZIAŁEK

13.12.2021

Św. Łucji

17:00 Za ++ 1. Tadeusz Banasiak, Izabela Majchrzak, Jerzy Urban, Jakub Żymełka, Stanisław Sneliński, Jan Tomaszewski, Tomasz Krawczyk, Bożydar Jaźwiec, Alfons Błaszczyk, Janina Snelińska, Andrzej Walczak, Henryk Ślęzak, Stanisław Jancik, Halina Kobierska, Władysław Błaszczyk, Henryk Giernalczyk, Dariusz Banasiak, Florian Jarosik, Ewa Urban, Stanisława Muszyńska, Kazimierz Majchrzak, Jan Grzelak, Marian Szymendera, Marianna Płomińska, Stanisława Dąbrowska, Marian Dachowski, Rafał Świderski, Antoni Jarosik, Marek Wojtasiak, Maria Strzelczyk, Włodzimierz Wojtasiak, Edward Mielcarek, Czesław Matczak, Henryk Lisiak, Stefan Sodolski, Grzegorz Kusza, Roman Wiatrowski  Roman Nieruchalski, Henryk Jastrzębski, Irena Obiegła, Irena Grzona, Genowefa Kaźmierczak, Lesław Plewiński, Krystyna Skrzypińska, Tadeusz Stasiak, Jacek Ratajewski

2. O dar zbawienia dla Łucji z okazji imienin, Wacława, Marii Kokotów, zmarłych z rodziny Jarosików i Piaskowskich

WTOREK

14.12.2021

Św. Jana od Krzyża

17:00 Za ++ Jana, Kazimierza, Marię, Marka, Włodzimierza Wojtasiaków
ŚRODA

15.12.2021

17:00 Za ++ 1. Helenę w rocznicę śmierci, Czesławy, Andrzeja, Henryka, Jana, Sławomira, Radosława Błaszczyków, s. Wendelinę Wierzba

2. Jadwigi Nawrockiej w 9 rocznicę śmierci, Bolesława Nawrockiego w 22 rocznicę śmierci, dusze w czyśćcu cierpiące

CZWARTEK

16.12.2021

17:00 Za ++ Kazimierz Idczak, Stanisławę, Bronisława Urbanów i zmarłych z tych rodzin
PIĄTEK

17.12.2021

17:00 Za ++ Helenę, Andrzeja, Jana, Henryka Błaszczyków i zmarłych z rodziny
SOBOTA

18.12.2021

17:00 Za ++ Stanisław w rocznicę śmierci, Mariannę, Mikołaja, Zygmunta, Dariusza, Zbigniewa Derdasów, Anieli, Antoniego, Lesława Plewińskich
NIEDZIELA

19.12.2021

IV Adwentu

8:30

 

11:00

Za ++ Barbara Stryjak

Za ++ O niebo i wieczną radość dla Dariusza z okazji imienin, Mariannę, Mikołaja, Jana, Zygmunta, Stanisława, Zbigniewa Derdasów, Weroniki, Walentego, Krystyny, zmarłych z rodziny Karolaków, Wandę, Kazimierza Grzyb, Wiesławę Kaźmierczak, Marka Banasiaka i dusze w czyśćcu cierpiące