Intencje mszalne XXXIII Niedziela Zwykła 2021

PONIEDZIAŁEK

15.11.2021

17:00 Do Matki Bożej Pocieszenia z podziękowaniem za opiekę nad rodziną, z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski
WTOREK

16.11.2021

17:00 Za ++ Mariana Otwiaskę w 16 rocznicę śmierci, Czesława, Jadwigę, Franciszka, Teresę, Stanisława, Marię Otwiasków, Stanisława, Katarzynę, Piotra, Magdalenę Urbanów
ŚRODA

17.11.2021

Św. Elżbiety

17:00 Za ++ Tadeusz Banasiak, Izabela Majchrzak, Jerzy Urban, Jakub Żymełka, Stanisław Sneliński, Jan Tomaszewski, Tomasz Krawczyk, Bożydar Jaźwiec, Alfons Błaszczyk, Janina Snelińska, Andrzej Walczak, Henryk Ślęzak, Stanisław Jancik, Halina Kobierska, Władysław Błaszczyk, Henryk Giernalczyk, Helena Cicharska, Dariusz Banasiak, Florian Jarosik, Ewa Urban, Monika Maślak, Stanisława Muszyńska, Kazimierz Majchrzak, Marian Pawlik, Jan Grzelak, Marian Szymendera, Marianna Płomińska, Stanisława Dąbrowska, Marian Dachowski, Rafał Świderski, Antoni Jarosik, Marek Wojtasiak, Maria Strzelczyk, Włodzimierz Wojtasiak, Edward Mielcarek, Czesław Matczak, Henryk Lisiak, Stefan Sodolski, Grzegorz Kusza, Roman Wiatrowski  Roman Nieruchalski, Henryk Jastrzębski, Irena Obiegła, Irena Grzona, Genowefa Kaźmierczak
CZWARTEK

18.11.2021

Bł. Karoliny Kózkówny

17:00 O zdrowie, dobre wybory życiowe i Boże błogosławieństwo dla Anny i Miłosza, Maksymiliana i Macieja, Mateusza, Mikołaja, Kamila i Wojciecha z rodzinami
PIĄTEK

19.11.2021

17:00 Za ++ Roman Nieruchalski w 30 dni po śmierci
SOBOTA

20.11.2021

Św. Rafała Kalinowskiego

17:00 Za ++ Tadeusz Banasiak, Izabela Majchrzak, Jerzy Urban, Jakub Żymełka, Stanisław Sneliński, Jan Tomaszewski, Tomasz Krawczyk, Bożydar Jaźwiec, Alfons Błaszczyk, Janina Snelińska, Andrzej Walczak, Henryk Ślęzak, Stanisław Jancik, Halina Kobierska, Władysław Błaszczyk, Henryk Giernalczyk, Helena Cicharska, Dariusz Banasiak, Florian Jarosik, Ewa Urban, Monika Maślak, Stanisława Muszyńska, Kazimierz Majchrzak, Marian Pawlik, Jan Grzelak, Marian Szymendera, Marianna Płomińska, Stanisława Dąbrowska, Marian Dachowski, Rafał Świderski, Antoni Jarosik, Marek Wojtasiak, Maria Strzelczyk, Włodzimierz Wojtasiak, Edward Mielcarek, Czesław Matczak, Henryk Lisiak, Stefan Sodolski, Grzegorz Kusza, Roman Wiatrowski  Roman Nieruchalski, Henryk Jastrzębski, Irena Obiegła, Irena Grzona, Genowefa Kaźmierczak
NIEDZIELA

21.11.2021

Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

8:30

 

11:00

Za ++ Franciszek w rocznicę śmierci, Mariannę Sobczak, Agnieszka Stefańska, zmarli z rodziny Wajsów, Wawrzyniaków, Kołatuchów, Mądrych i Kortylewskich

Za ++ Przemysław Wojciechowski w 7 rocznicę śmierci, zmarli z rodziny Wojciechowskich, Stasiaków, Kasprzaków, Grzegorza Rubasa, z prośbą o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny