Intencje mszalne XXIII Niedziela Zwykła 2021

 

PONIEDZIAŁEK

06.09.2021

19:00 Za ++ 1. Z prośbą o łaskę zbawienia dla Reginy, Jana, Aleksandra, Zenona, Janusza, Tomasza, Gabrieli Banasiaków, Genowefę, Czesława, Urszuli Przerwów, zmarłych z rodziny Goździków, Konarskich oraz w pewnej intencji

2. Katarzynę, Leona i zmarłych z rodziny Saranków, Mariana Dachowskiego

WTOREK

07.09.2021

19:00 Z podziękowaniem Panu Bogu za wszystkie otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie dla całej rodziny oraz w pewnej intencji przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy i św. Józefa
ŚRODA

08.09.2021

Narodzenia NMP

19:00

Za ++ Katarzynę, Leona, Henryka, Kazimierza, Antoniego, Irenę Saranków, Janinę, Czesława Woźniak

CZWARTEK

09.09.2021

19:00 Za ++ 1. Helenę, Antoniego Świerczyków, zmarłych z rodziny Talagów, Bodylskich, Kasprowiaków

2. Tadeusz Banasiak, Izabela Majchrzak, Jerzy Urban, Jakub Żymełka, Stanisław Sneliński, Jan Tomaszewski, Weronika Bukowska, Radosław Błaszczyk, Tomasz Krawczyk, Bożydar Jaźwiec, Alfons Błaszczyk, Janina Snelińska, Andrzej Walczak, Henryk Ślęzak, Stanisław Jancik, Halina Kobierska, Władysław Błaszczyk, Czesława Strzelczyk, Henryk Giernalczyk, Helena Cicharska, Dariusz Banasiak, Florian Jarosik, Ewa Urban, Monika Maślak, Stanisława Muszyńska, Kazimierz Majchrzak, Marian Pawlik, Jan Grzelak, Marian Szymendera, Marianna Płomińska, Stanisława Dąbrowska, Marian Dachowski, Rafał Świderski, Antoni Jarosik, Marek Wojtasiak, Maria Strzelczyk, Włodzimierz Wojtasiak, Edward Mielcarek, Czesław Matczak, Henryk Lisiak, Stefan Sodolski, Grzegorz Kusza, Roman Wiatrowski

PIĄTEK

10.09.2021

19:00 Za ++ Czesława Przerwę w 21 rocznicę śmierci, zmarłych z rodziny Przerwów, Ciesiółków, Goździków
SOBOTA

11.09.2021

16:00

19:00

Ślub Anna i Łukasz

Za ++ Józefa, Stanisława, Franciszki, Jana Kosterów, Kazimierza, Marianny, Kazimierza Miklasów, Przemysława Merdzińskiego

NIEDZIELA

12.09.2021

8:30

 

11:00

Za ++ Jadwigę w 28 rocznicę śmierci, Kazimierza, Stefana Kamińskich, Gertruda Stafecka w 3 rocznicę śmierci, zmarłych z rodziny Stafeckich i Ptaków

Za ++ Jacek Karbowy