Ogłoszenia duszpasterskie XIX Niedziela Zwykła 2021

  1. W piątek zapraszam na nabożeństwo i procesję fatimską.
  2. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Błogosławieństwo zbóż, owoców i kwiatów o 8:30 i 11:00.
  3. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Maciej Andrzej Majchrzak z naszej parafii i Monika Maria Rauk z parafii Chełmce; Daniel Telega i Paulina Kurek oboje z nasze parafii; Daniel Jan Kucharski z parafii Wysocko i Aleksandra Tomaszewska z naszej parafii; Wojciech Stryjak z parafii Sulmierzyce i Dagmara Magdalena Woźniak z naszej parafii; Łukasz Cieśla z parafii w Kotłowie i Anna Patrycja Błaszczyk z naszej parafii; wszyscy zapowiedź trzecia; Tomasz Bartłomiej Wawrzyniak z parafii Gorzyce Wielkie i Dorota Mielcarek z naszej parafii, zapowiedź druga.

Ks. Tomasz Lenczewski

Proboszcz