Ogłoszenia duszpasterskie XVIII Niedziela Zwykła 2021

  1. We wtorek do 13:00 możemy złożyć śmieci elektroniczne na parkingu przed kościołem.
  2. W piątek spowiedź od 18:30, adoracja Najświętszego Sakramentu do 21:00.
  3. W przyszłą niedzielę taca gospodarcza.
  4. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Maciej Andrzej Majchrzak z naszej parafii i Monika Maria Rauk z parafii Chełmce; Daniel Telega i Paulina Kurek oboje z nasze parafii; Daniel Jan Kucharski z parafii Wysocko i Aleksandra Tomaszewska z naszej parafii; Wojciech Stryjak z parafii Sulmierzyce i Dagmara Magdalena Woźniak z naszej parafii; Łukasz Cieśla z parafii w Kotłowie i Anna Patrycja Błaszczyk z naszej parafii; wszyscy zapowiedź druga; Tomasz Bartłomiej Wawrzyniak z parafii Gorzyce Wielkie i Dorota Mielcarek z naszej parafii, zapowiedź pierwsza.

Ks. Tomasz Lenczewski

Proboszcz