Intencje mszalne XII Niedziela Zwykła 2021

PONIEDZIAŁEK

21.06.2021

Św. Alojzego Gonzagi

19:00 Za ++ 1.Mieczysław Kowal, Tadeusz Banasiak, Walerian Jarosik, Izabela Majchrzak, Jerzy Urban, Marianna Kaźmierczak, Jakub Żymełka, Stanisław Sneliński, Jan Tomaszewski, Weronika Bukowska, Radosław Błaszczyk, Tomasz Krawczyk, Bożydar Jaźwiec, Alfons Błaszczyk, Janina Snelińska, Andrzej Walczak, Henryk Ślęzak, Stanisław Jancik, Halina Kobierska, Anna Świerczyk, Władysław Błaszczyk, Czesława Strzelczyk, Henryk Giernalczyk, Helena Cicharska, Dariusz Banasiak, Florian Jarosik, Ewa Urban, Monika Maślak, Stanisława Muszyńska, Kazimierz Majchrzak, Marian Pawlik, Jan Grzelak, Marian Szymendera, Marianna Płomińska, Stanisława Dąbrowska, Marian Dachowski, Rafał Świderski, Antoni Jarosik, Marek Wojtasiak, Maria Strzelczyk, Włodzimierz Wojtasiak, Edward Mielcarek, Czesław Matczak

2. Ks. Bernard Twardowski

WTOREK

22.06.2021

19:00 Za ++ Mieczysław Kowal, Tadeusz Banasiak, Walerian Jarosik, Izabela Majchrzak, Jerzy Urban, Jakub Żymełka, Stanisław Sneliński, Jan Tomaszewski, Weronika Bukowska, Radosław Błaszczyk, Tomasz Krawczyk, Bożydar Jaźwiec, Alfons Błaszczyk, Janina Snelińska, Andrzej Walczak, Henryk Ślęzak, Stanisław Jancik, Halina Kobierska, Anna Świerczyk, Władysław Błaszczyk, Czesława Strzelczyk, Henryk Giernalczyk, Helena Cicharska, Dariusz Banasiak, Florian Jarosik, Ewa Urban, Monika Maślak, Stanisława Muszyńska, Kazimierz Majchrzak, Marian Pawlik, Jan Grzelak, Marian Szymendera, Marianna Płomińska, Stanisława Dąbrowska, Marian Dachowski, Rafał Świderski, Antoni Jarosik, Marek Wojtasiak, Maria Strzelczyk, Włodzimierz Wojtasiak, Edward Mielcarek, Czesław Matczak, Ks. Bernard Twardowski
ŚRODA

23.06.2021

19:00 Za ++ Mariana, Leszka, Miłosza Pawlika, Antoniego Przybyłę
CZWARTEK

24.06.2021

Narodzenie Św. Jana Chrzciciela

19:00 Za ++ 1. Wandy, Jana Jaźwiec z okazji imienin

2. Jana, Reginy Jarosików

PIĄTEK

25.06.2021

19:00 Za ++ Mieczysław Kowal, Tadeusz Banasiak, Walerian Jarosik, Izabela Majchrzak, Jerzy Urban, Jakub Żymełka, Stanisław Sneliński, Jan Tomaszewski, Weronika Bukowska, Radosław Błaszczyk, Tomasz Krawczyk, Bożydar Jaźwiec, Alfons Błaszczyk, Janina Snelińska, Andrzej Walczak, Henryk Ślęzak, Stanisław Jancik, Halina Kobierska, Anna Świerczyk, Władysław Błaszczyk, Czesława Strzelczyk, Henryk Giernalczyk, Helena Cicharska, Dariusz Banasiak, Florian Jarosik, Ewa Urban, Monika Maślak, Stanisława Muszyńska, Kazimierz Majchrzak, Marian Pawlik, Jan Grzelak, Marian Szymendera, Marianna Płomińska, Stanisława Dąbrowska, Marian Dachowski, Rafał Świderski, Antoni Jarosik, Marek Wojtasiak, Maria Strzelczyk, Włodzimierz Wojtasiak, Edward Mielcarek, Czesław Matczak, ks. Bernard Twardowski
SOBOTA

26.06.2021

19:00 Za ++ Jana Lewicza, zmarłych z rodziny Lewiczów, Spalonych, Grodzkich, Tydów, Martyńczuk i Dudków
NIEDZIELA

27.06.2021

8:30

11:00

Za ++ Do Jezusa Miłosiernego za wstawiennictwem Matki Bożej i św. Józefa o zdrowie i błogosławieństwo dla całej rodziny

Za parafian