Intencje mszalne VII Niedziela Wielkanocy 2021

PONIEDZIAŁEK

17.05.2021

19:00 Za ++ Iwonę Piaskowską, Mieczysław Kowal, Tadeusz Banasiak, Walerian Jarosik, Izabela Majchrzak, Jerzy Urban, Marianna Kaźmierczak, Jakub Żymełka, Stanisław Sneliński, Jan Tomaszewski, Weronika Bukowska, Radosław Błaszczyk, Tomasz Krawczyk, Bożydar Jaźwiec, Alfons Błaszczyk, Janina Snelińska, Andrzej Walczak, Henryk Ślęzak, Stanisław Jancik, Halina Kobierska, Anna Świerczyk, Władysław Błaszczyk, Czesława Strzelczyk, Henryk Giernalczyk, Helena Cicharska, Dariusz Banasiak, Florian Jarosik, Ewa Urban, Monika Maślak, Stanisława Muszyńska, Kazimierz Majchrzak, Marian Pawlik, Jan Grzelak, Mieczysław Adamczyk, Marian Szymendera, Marianna Płomińska, Stanisława Dąbrowska, Marian Dachowski, Rafał Świderski, Antoni Jarosik, Marek Wojtasiak, Kazimierz Stachurski
WTOREK

18.05.2021

19:00 Za ++ Marianny, Jana, Janusza Kaźmierczak, Adam Lubryka, zmarłych z rodziny Urbaniaków, Kaźmierczaków, Lubryków, Błaszczyków
ŚRODA

19.05.2021

19:00 Za ++  Mieczysław Kowal, Tadeusz Banasiak, Walerian Jarosik, Izabela Majchrzak, Jerzy Urban, Marianna Kaźmierczak, Jakub Żymełka, Stanisław Sneliński, Jan Tomaszewski, Weronika Bukowska, Radosław Błaszczyk, Tomasz Krawczyk, Bożydar Jaźwiec, Alfons Błaszczyk, Janina Snelińska, Andrzej Walczak, Henryk Ślęzak, Stanisław Jancik, Halina Kobierska, Anna Świerczyk, Władysław Błaszczyk, Czesława Strzelczyk, Henryk Giernalczyk, Helena Cicharska, Dariusz Banasiak, Florian Jarosik, Ewa Urban, Monika Maślak, Stanisława Muszyńska, Kazimierz Majchrzak, Marian Pawlik, Jan Grzelak, Marian Szymendera, Marianna Płomińska, Stanisława Dąbrowska, Marian Dachowski, Rafał Świderski, Antoni Jarosik, Marek Wojtasiak
CZWARTEK

20.05.2021

19:00 Z okazji roczka Antosia, o zdrowie i dalszą opiekę Matki Bożej
PIĄTEK

21.05.2021

19:00

Za ++ Zenon Wesołek

SOBOTA

22.05.2021

19:00 Za ++ w 10 rocznicę śmierci Henryka Urban, Danutę, Katarzynę, Stanisława, Ewę Urban, Weronikę, Leona Dachowskich
NIEDZIELA

23.05.2021

Zesłanie Ducha Świętego

8:30

 

11:00

Za ++ Henryka, Katarzynę, Leona Saranków, Józefę, Józefa Schmidtów, Weronika, Floriana Telega, Stanisławę, Kazimierza Gawronów

Za ++ Janinę w 3 rocznicę śmierci, Mariana, zmarłych z rodziny Szewczyków, Banasiaków, Łucję Kamzol, Weronikę, Jana Śniatałów