Intencje mszalne IV Niedziela Wielkanocy 2021

PONIEDZIAŁEK

26.04.2021

19:00 Za ++ 1. O dar wiecznego szczęścia dla Marianna Szymendery i zmarłych z rodziny

2. Janusz Kaźmierczak w rocznicę śmierci, zmarłych z rodziny Kaźmierczaków i Błaszczyków

WTOREK

27.04.2021

19:00 Za ++ Stanisława, Andrzej, Edmund, Joanna Dąbrowscy, Zofia, Jan Gawron, Teofil Lasoczek, Anna Ciesielska, Krystyna Ostrowska
ŚRODA

28.04.2021

19:00 Za ++ 1. Krystyny Gąsiorek w rocznicę śmierci, Stanisława, Tomasza, Weroniki Gąsiorek, zmarłych z rodziny Derdasów

2. Iwonę Piaskowską, Mieczysław Kowal, Tadeusz Banasiak, Walerian Jarosik, Izabela Majchrzak, Jerzy Urban, Marianna Kaźmierczak, Jakub Żymełka, Stanisław Sneliński, Jan Tomaszewski, Weronika Bukowska, Radosław Błaszczyk, Tomasz Krawczyk, Bożydar Jaźwiec, Alfons Błaszczyk, Janina Snelińska, Andrzej Walczak, Henryk Ślęzak, Stanisław Jancik, Halina Kobierska, Anna Świerczyk, Władysław Błaszczyk, Czesława Strzelczyk, Henryk Giernalczyk, Helena Cicharska, Dariusz Banasiak, Florian Jarosik, Ewa Urban, Monika Maślak, Stanisława Muszyńska, Kazimierz Majchrzak, Marian Pawlik, Jan Grzelak, Mieczysław Adamczyk, Marian Szymendera, Marianna Płomińska, Stanisława Dąbrowska, Marian Dachowski, Rafał Świderski, Antoni Jarosik, Marek Wojtasiak, Kazimierz Stachurski, Krzysztof Siciński

CZWARTEK

29.04.2021

Św. Katarzyny Sieneńskiej

19:00 Za ++ W rocznicę śmierci Teodora, Antoniny, Stanisława Sobczaków Marii, Antoniego, Bernadety, Kazimierza Szczotów, Stanisławy, Andrzeja Dąbrowskich, Jacka Goździka, Józefa Serafinowskiego, zmarłych z rodziny Gawronów, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie
PIĄTEK

30.04.2021

19:00 Za ++ 1. Józefa, Annę, Pelagię, Józefa, Mariannę, Józefa, zmarłych z rodziny Piaskowskich

2. O zdrowie, błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej w rodzinie

SOBOTA

01.05.2021

Św. Józefa Robotnika

19:00 Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Maryi za grzechy i zniewagi
NIEDZIELA

02.05.2021

8:30

11:00

Za ++ Lecha, Stanisławy, Władysława Susiów, Stanisławy, Leona Sodolskich

Za ++ Antoniego w 17 rocznicę śmierci, Stanisławę, zmarłych z rodziny Bąków, Chwiłkowskich i w pewnej intencji