Intencje mszalne V Niedziela Zwykła 2021

PONIEDZIAŁEK

08.02.2021

17:00 Za ++ Wandy, Jana, Bożydara, Stanisława Jaźwieców, w rocznicę śmierci Jana
WTOREK

09.02.2021

17:00 Za ++ Iwonę Piaskowską, Mieczysław Kowal, Tadeusz Banasiak, Walerian Jarosik, Izabela Majchrzak, Jerzy Urban, Marianna Kaźmierczak, Jakub Żymełka, ks. Bogdan Wojciechowski, Stanisław Sneliński, Stanisław Świderski, Jan Tomaszewski, Weronika Bukowska, Radosław Błaszczyk, Sylwester Tomaszewski, Tomasz Krawczyk, Franciszek Rojek, Bożydar Jaźwiec, Alfons Błaszczyk, Janina Snelińska, Andrzej Walczak, Jerzy Piaskowski, Henryk Ślęzak, Stanisław Jancik, Halina Kobierska, Anna Świerczyk, Władysław Błaszczyk, Czesława Strzelczyk, Henryk Giernalczyk, Helena Cicharska, Dariusz Banasiak, Florian Jarosik, Ewa Urban, Monika Maślak, Stanisława Muszyńska, Kazimierz Majchrzak, Marian Pawlik, Jan Grzelak, Mieczysław Adamczyk, Marian Szymendera, Marianna Płomińska, Stanisława Dąbrowska, ks. Bogdan Poniży
ŚRODA

10.02.2021

Św. Scholastyki

17:00 O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Mileny w dniu 18-tych urodzin
CZWARTEK

11.02.2021

Światowy Dzień Chorego

11:00

17:00

Za ++ Iwonę Piaskowską, Mieczysław Kowal, Tadeusz Banasiak, Walerian Jarosik, Izabela Majchrzak, Jerzy Urban, Marianna Kaźmierczak, Jakub Żymełka, ks. Bogdan Wojciechowski, Stanisław Sneliński, Stanisław Świderski, Jan Tomaszewski, Weronika Bukowska, Radosław Błaszczyk, Sylwester Tomaszewski, Tomasz Krawczyk, Franciszek Rojek, Bożydar Jaźwiec, Alfons Błaszczyk, Janina Snelińska, Andrzej Walczak, Jerzy Piaskowski, Henryk Ślęzak, Stanisław Jancik, Halina Kobierska, Anna Świerczyk, Władysław Błaszczyk, Czesława Strzelczyk, Henryk Giernalczyk, Helena Cicharska, Dariusz Banasiak, Florian Jarosik, Ewa Urban, Monika Maślak, Stanisława Muszyńska, Kazimierz Majchrzak, Marian Pawlik, Jan Grzelak, Mieczysław Adamczyk, Marian Szymendera, Marianna Płomińska, Stanisława Dąbrowska

Za ++ W rocznicę śmierci Cecylii, Stanisława Gąsiorków, Marii, Stanisława, Jana Marek, Sylwestra Tomaszewskiego, Kazimierza Urbaniaka i za zmarłych z rodziny

PIĄTEK

12.02.2021

17:00 Za ++ W 12 rocznicę śmierci Lucjana, Władysława, Pelagii Gomółka Stanisława Stafeckiego
SOBOTA

13.02.2021

17:00 Z okazji 18 rocznicy urodzin Marty z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego, zdrowie i opiekę Matki Bożej i św. Józefa na dalsze lata życia
NIEDZIELA

14.02.2021

8:30

11:00

Za ++ Antoniego Gmerka i zmarłych z rodziny Gmerków, Bukowskich, Karola Pilarczyka, Joanna Śniatała

Za ++ Łukasz, Halina Kobierscy i za zmarłych z rodziny