Intencje mszalne III Niedziela Zwykła 2021

PONIEDZIAŁEK

 

25.01.2021

Nawrócenie Św. Pawła Apostoła

17:00 Za ++ 1. Kolędowa, Masanów – ul. Lipowa, Kaliska

2. Iwonę Piaskowską, Mieczysław Kowal, Tadeusz Banasiak, Walerian Jarosik, Izabela Majchrzak, Jerzy Urban, Marianna Kaźmierczak, Jakub Żymełka, ks. Bogdan Wojciechowski, Stanisław Sneliński, Stanisław Świderski, Jan Tomaszewski, Weronika Bukowska, Radosław Błaszczyk, Sylwester Tomaszewski, Tomasz Krawczyk, Franciszek Rojek, Łukasz Bednarek, Bożydar Jaźwiec, Alfons Błaszczyk, Janina Snelińska, Andrzej Walczak, Jerzy Piaskowski, Henryk Ślęzak, Stanisław Jancik, Halina Kobierska, Anna Świerczyk, Władysław Błaszczyk, Czesława Strzelczyk, Henryk Giernalczyk, Helena Cicharska, Dariusz Banasiak, Florian Jarosik, Ewa Urban, Monika Maślak, ks. Henryk Szwarc, Stanisława Muszyńska, Kazimierz Majchrzak, Marian Pawlik, ks. Bogdan Poniży, Jan Grzelak, Ryszard Janicki, Rafał, Mieczysław Adamczyk

WTOREK

26.01.2021

Św. Tymoteusza i Tytusa

17:00 Za ++ Ks. Henryk Szwarc
ŚRODA

27.01.2021

17:00 Za  ++ 1. Władysława Karbowy i za zmarłych z rodziny

2. Kolędowa, Masanów – pozostałe ulice

CZWARTEK

28.01.2021

Św. Tomasza z Akwinu

17:00 Za ++ Michała, Józefy, Ludwika, Ryszarda Cichych, Teresy, Stefana, Władysława Urbaniaków, Krystyny, Zygmunta Kuszewskich i zmarłych z rodziny
PIĄTEK

29.01.2021

17:00 Za ++ Iwonę Piaskowską, Mieczysław Kowal, Tadeusz Banasiak, Walerian Jarosik, Izabela Majchrzak, Jerzy Urban, Marianna Kaźmierczak, Jakub Żymełka, ks. Bogdan Wojciechowski, Stanisław Sneliński, Stanisław Świderski, Jan Tomaszewski, Weronika Bukowska, Radosław Błaszczyk, Sylwester Tomaszewski, Tomasz Krawczyk, Franciszek Rojek, Łukasz Bednarek, Bożydar Jaźwiec, Alfons Błaszczyk, Janina Snelińska, Andrzej Walczak, Jerzy Piaskowski, Henryk Ślęzak, Stanisław Jancik, Halina Kobierska, Anna Świerczyk, Władysław Błaszczyk, Czesława Strzelczyk, Henryk Giernalczyk, Helena Cicharska, Dariusz Banasiak, Florian Jarosik, Ewa Urban, Monika Maślak, ks. Henryk Szwarc, Stanisława Muszyńska, Kazimierz Majchrzak, Marian Pawlik, ks. Bogdan Poniży, Jan Grzelak, Mieczysław Adamczyk
SOBOTA

30.01.2021

17:00 Za ++ Jana, Irenę, Małgorzatę, Mariannę, Józefa, Wandę, Mieczysława Gawronów, Władysławę, Franciszka Hałupnik, Marka Właśniaka, Mariana Patalasa i za zmarłych z rodziny Wronków
NIEDZIELA

31.01.2021

8:30

 

11:00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo dla całej rodziny

Za ++ Kazimierza, Joanny Dolatów, Stanisławy, Leona Sodolskich, Franciszki, Tomasza Otwiasków i zmarłych z rodziny