Intencje mszalne II Niedziela Zwykła 2021

 

PONIEDZIAŁEK

 

18.01.2021

17:00 Za ++ 1. Irenę w rocznicę śmierci, Jana, Andrzeja, Wiktorię, Leona Grzelaków, Jakuba Nowackiego i za zmarłych z rodziny

2. Iwonę Piaskowską, Mieczysław Kowal, Tadeusz Banasiak, Walerian Jarosik, Izabela Majchrzak, Jerzy Urban, Marianna Kaźmierczak, Jakub Żymełka, ks. Bogdan Wojciechowski, Stanisław Sneliński, Stanisław Świderski, Jan Tomaszewski, Weronika Bukowska, Radosław Błaszczyk, Sylwester Tomaszewski, Tomasz Krawczyk, Franciszek Rojek, Łukasz Bednarek, Bożydar Jaźwiec, Alfons Błaszczyk, Janina Snelińska, Andrzej Walczak, Jerzy Piaskowski, Henryk Ślęzak, Stanisław Jancik, Halina Kobierska, Andrzej Jarosik, Anna Świerczyk, Władysław Błaszczyk, Czesława Strzelczyk, Henryk Giernalczyk, Helena Cicharska, Dariusz Banasiak, Florian Jarosik, Ewa Urban, Monika Maślak, ks. Henryk Szwarc, Stanisława Muszyńska, Kazimierz Majchrzak, Marian Pawlik, ks. Bogdan Poniży, Jan Grzelak

WTOREK

19.01.2021

Św. Józefa Pelczara

17:00 O dar wiecznego szczęścia dla Stefana Banasiaka w 25 rocznicę śmierci, Marianny Banasiak i zmarłych z rodziny, Jadwigę i Aleksandra Liberów
ŚRODA

20.01.2021

17:00 Za  ++ 1. Ks. Henryk Szwarc

2. Kolędowa, Ołobok ul. Kościelna

CZWARTEK

21.01.2021

Św. Agnieszki

17:00 Za ++ Stanisława Fornalczyka w rocznicę śmierci, Zofii, Władysława Wojtczaków
PIĄTEK

22.01.2021

17:00 Za ++ 1. Radosława Błaszczyka w rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny, zmarłych z rodziny Macholaków, Wierzbów, Kuświków i Kocajów

2. Kolędowa, Ołobok – ul. Zamkowa

SOBOTA

23.01.2021

17:00 Za ++ 1. Marii, Józefa, Krzysztofa, Edmunda Kaczmarków, Janiny, Kazimierza, Ryszarda Płócienniczaków, zmarłych z rodziny Kaczmarków, Płócienniczaków, Matczaków, Wolskich i dusze w czyśćcu cierpiące

2. Kolędowa – Ołobok, pozostałe ulice

NIEDZIELA

24.01.2021

8:30

 

 

11:00

Za ++ Teodozję, Bronisława Właśniaków, Zofię, Józefa Majtasów, Zbigniewa Jurkiewicza, Andrzeja Jankowiaka i zmarłych z rodziny

 

Za ++ Józefa w 4 rocznicę śmierci, Annę Pelagię, Józefa, Mariannę, Józefa i zmarłych z rodziny Piaskowskich