Intencje mszalne II Niedziela po Narodzeniu Pańskim 2021

PONIEDZIAŁEK

04.01.2021

17:00 Za ++ 1. Maria Przybylska

2. Iwonę Piaskowską, Mieczysław Kowal, Tadeusz Banasiak, Walerian Jarosik, Izabela Majchrzak, Jerzy Urban, Marianna Kaźmierczak, Jakub Żymełka, ks. Bogdan Wojciechowski, Stanisław Sneliński, Stanisław Świderski, Jan Tomaszewski, Weronika Bukowska, Radosław Błaszczyk, Sylwester Tomaszewski, Tomasz Krawczyk, Franciszek Rojek, Łukasz Bednarek, Bożydar Jaźwiec, Alfons Błaszczyk, Janina Snelińska, Andrzej Walczak, Jerzy Piaskowski, Henryk Ślęzak, Stanisław Jancik, Halina Kobierska, Andrzej Jarosik, Anna Świerczyk, Władysław Błaszczyk, Czesława Strzelczyk, Henryk Giernalczyk, Helena Cicharska, Dariusz Banasiak, Florian Jarosik, Ewa Urban, Monika Maślak, ks. Henryk Szwarc, Stanisława Muszyńska, Kazimierz Majchrzak, Marian Pawlik, ks. Bogdan Poniży, Zenon Banasiak

WTOREK

05.01.2021

17:00 Za ++ Czesław Kubica w 4 rocznicę śmierci i zmarłych rodziców Marię i Stanisława
ŚRODA

06.01.2021

Objawienie Pańskie

8:30

 

11:00

Za parafian

 

Za ++ Irenę, Kazimierza, Stanisławę, Jana Nieruchalskich, Ewę Tomczak

CZWARTEK

07.01.2021

17:00 Za ++ 1. Tadeusza w 3 rocznicę śmierci, Dariusza, Zofię, Antoniego Banasiaków, Joannę, Kazimierza, Stanisława Tomaszewskich i zmarłych z rodziny

2. Iwonę Piaskowską, Mieczysław Kowal, Tadeusz Banasiak, Walerian Jarosik, Izabela Majchrzak, Jerzy Urban, Marianna Kaźmierczak, Jakub Żymełka, ks. Bogdan Wojciechowski, Stanisław Sneliński, Stanisław Świderski, Jan Tomaszewski, Weronika Bukowska, Radosław Błaszczyk, Sylwester Tomaszewski, Tomasz Krawczyk, Franciszek Rojek, Łukasz Bednarek, Bożydar Jaźwiec, Alfons Błaszczyk, Janina Snelińska, Andrzej Walczak, Jerzy Piaskowski, Henryk Ślęzak, Stanisław Jancik, Halina Kobierska, Andrzej Jarosik, Anna Świerczyk, Władysław Błaszczyk, Czesława Strzelczyk, Henryk Giernalczyk, Helena Cicharska, Dariusz Banasiak, Florian Jarosik, Ewa Urban, Monika Maślak, ks. Henryk Szwarc, Stanisława Muszyńska, Kazimierz Majchrzak, Marian Pawlik, ks. Bogdan Poniży, Zenon Banasiak

PIĄTEK

08.01.2021

17:00

Za ++ Weroniki, Franciszka Telegów, Wiktora Pasiaka

SOBOTA

09.01.2021

17:00 Za ++ Halinę Kobierską w 1 rocznicę śmierci, Franciszkę, Stanisława Madejków i za zmarłych z rodziny
NIEDZIELA

10.01.2021

8:30

11:00

Za ++ Stanisława, Joanny Adamiak i za zmarłych z rodziny

Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny oraz o szczęśliwą operację